Simpsonovi ve filmu

25. března 2008 v 22:15 | LucY |  [..Nezařazené..]
Motto: Vaše rodina není to nejhorší co Vás kdy potkalo
Žánr: Komediální animovaný sitcom
Režie: David Silverman
Scénář: Matt Groening, James L. Brooks, Mike Scully, Jon Vitti, Al Jean, Ian Maxtone-Graham, George Meyer, David Mirkin, Mike Reiss, Matt Selman a John Swartzwelder
Producenti: Matt Groening, James L. Brooks, Richard Sakai, Al Jean a Mike Scully
Ko-producenti: Richard Raynis a Jay Klecner
Hudba: Hanz Zimmer
Na filmu se začalo pracovat již v roce 2001, ale od té doby se velmi pozměnil scénář.
Jelikož film dabovali naprosto stejní herci, mohou se i Češi připravit na skvělé výkony Vlastimila Zavřela, Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Heleny Štáchové, Josefa Pejchala (který bude ve filmu dabovat novou a důležitou postavu) a dalších.
Když Homer znečistí Springfieldské jezero hnojem od jeho prasátka jménem Pašík, stane se Springfield nejšpinavějším městem na Zemi. Ředitel společnosti EPA (Eko Profi Agentrura) Russ Cargill se svolením prezidenta Schvarzenegra nechá celé město zavřít do skleněné báně. Po té, co občané zjistí, že vše způsobil Homer, jsou na něj tak naštvaní, že ho chtějí zabít. A nezlobí se na něj jen Springfielďané, ale i celá rodina. Marge kvůli tomu, že ji neposlechl a exkrementy vyhodil do jezera, místo na legální skládku, Bart kvůli tomu, že se k vepříkovi chová lépe než k němu a Líza kvůli tomu, že naprosto zkazil životní prostředí. Naštěstí dá rodina Homerovi druhou šanci. Ze Springfieldu se jako jediní dostanou pryč díky díře v pískovišti. Simpsonovi se společně vydají bydlet na Aljašku, kde se avšak dozvědí o plánu naprostého zničení Springfieldu. Homer odmítá pomoc, a tak ho celá rodina, i když se smutkem, nadobro opustí. Po tom, co si Homer díky jedné šamance uvědomí, že Springfieldu a rodině pomoc musí se do města konečně vydá. Mezitím Marge s dětmi chytnou a odvezou je do Springfieldu, v kterém již tiká nachystaná bomba. Když se Homer dostane do města taky, na motorce vyjede po stěnách báně až k jejímu vrcholu (kde je malý otvor) a s Bartem, který jede s ním, bombu vyhodí. Výbuchem se skleněná báň rozbije a město je zachráněno. Homer tím urovná jak spor s občany, tak s rodinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mss mss | Web | 25. března 2008 v 22:16 | Reagovat

koukni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama