Červenec 2008

Tábor:)

18. července 2008 v 9:00 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ahojky:). Právě ted se dávájí naše věci do kufru a všechno je připraveno k odjezdu, proto jsem nemohla zapomenout na návštěvníky svého blogu a s tím i na má SBčka:). Na táboře budu až do 4.8. tak doufám, že se nevrátím a budu uplně bez SBček. Pořád mi sem prosim piště komentáře, třeba k nějakým starším článkům, ale budu ráda, když má návštěvnost moc neklesne. No a když jo, tak s tim stejně nic neudělám. Tak se tu mějte krásně a já se jedu ,,trápit" na tábor:D

16.7.2008

17. července 2008 v 10:37 | LucY |  [..Deníček:)..]
No včera jsem se stavila k tátoi, ptž chtěl, abysme k němu se segrou zašli ještě před taborem, na ktery odjiždime zitra. Zašli jsme si s tatou na oběd a donutila jsem ho a sestru, aby si se mnou zahráli fotbálek..:D.. Sice jsem prohrála, ale stejnak to byla prča.:D. Po obědě jsme se byli projit a já získala pár rad od starší a zkušenější. Mluvím o taťkově manželce. Taky mi řekli něco nového o mém malém bráškoi Jiříčkoi:).
Tohle je muj tata se svou manželkou:)
A tohle je muj malej bráška:).
Click na celý článek

Bezva Vejška - Shlidni to;)

15. července 2008 v 12:23 | LucY |  [..Nezařazené..]
Včera večer mi brácha poslal odkaz na jeden film... Jmenuje se Bezva Vejška a je uplně skvělej..:D.. Tak vám sem dávám odkaz;). Abyste ho mohli slidnout taky a pak třeba napsat koment jak se vám líbil:)
Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebetyčné smůle způsobil bystrý, ale trochu líný Bartleby "B" Gaines (Justin Long - Jeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kámoši ani na několikátý pokus nedostanou na univerzitu, přicházejí na způsob, jak tenhle menší problém vyřešit. Založí si svou vlastní školu! Jenže…vše se rozkřikne trochu víc, než původně mělo. Kolem školy se brzy prochází houfy koček v bikinách, u bazénu se koná nekonečný mejdan a Bartlebyho čekají velké starosti - jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita má něco do sebe!

Návštěvnost za 7.7. 2008 - 13.7. 2008

15. července 2008 v 12:17 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondeli: 91
Utery: 71
Streda: 66
Ctvrtek: 74
Patek: 80
Sobota: 70
Nedele: 107

Celkem: 559
Tak takhle vypadá moje návštevnost bez websurfu. Podle mě je uplně skvělé, že můj blog za den navštíví tolik lidí:). Jsem moc ráda, že se vám muj blog líbí natolik, abyte si udělali čas a skoukli tady sem tam nějakej článek a připsali komentář:). Díky:)

13.7.2008

14. července 2008 v 10:16 | LucY |  [..Deníček:)..]
Včera jsem byla venku s kámošema:). A to s Míšou, Michalem a sestrou:). Vzali jsme kola a vyjeli na Lanšperk.. Ale příště si rozmyslim jestli s sebou vezmu sestru.. ptž těch keců co k tomu měla..:D.. Po Lanšperku jsme se svezli z kopce ke kapličce, kde jsme pobyli asi hodku. Asi o půl5 jsme dorazili do Cakle (tábořiště), tam jsme si koupili něco k papání a zůstali tam asi 45minut. No a nakonec jsme vyrazili do našich domovůů..:D.. TZak tady nějaký fotky:).. Je to focený z mého mobilu, takže nečekejte nic extra;)
Takhle vypadali holky, když se vydrápali nahoru..:D

Návod na stahování z RapidShare.com

13. července 2008 v 23:09 | LucY |  Rady nejen k blogu!
I mě dalo problem přijit na to co s tim.. Ale přišla jsem na to a pak jsem objevila tenhle navod. Proto jsem se rozhodla ho zkopirovat, abych pomohla všem, kteří s tím měli takový problem jako já. Doufám, že autorka tohoto článku se na mě nebude zlobit. Zdroj blogu je pod článkem.
Jelikož většina souborů je uploadnutá na rapidshare.com a mnoho z vás neví jak na to, tady máte návod. Obrázky jsem k novýmu rapidu ještě nikde nenašla, takže snad bude stačit alespoň nějaký ten slovní popis:
Když kliknete na odkaz, tak se vám objeví stránka na které každého nejspíš nejvíc zaujmou dva speedometery. Vás bude zajímat ten vlevo pod kterým je napsané Free user.
Klikněte na to Free user a měla by vám naskočit stránka s odpočítáváním (Still 40 seconds, 39, 38...).
Počkejte si těch 40 sekund a pak se na místě odpočítávání objeví modré kolečko se šipkou a pod ní Download. Klikněte na něj a až se vám objeví okýnko s dotazem Chcete soubor otevřít nebo uložit? tak dáte samozřejmě uložit a vyberete kam přesně soubor chcete stáhnout.
Z rapidshare nemůžete stahovat 2 a více souborů naráz. Po stáhnutí musíte počkat asi tak 2hodiny, než budete moct stahovat znovu !!!!
zdroj:Here

Penízky skoro za nic..:)

13. července 2008 v 12:57 | LucY |  [..Nezařazené..]
Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně máte o tento novodobý fenomén zájem a rádi byste se dozvěděli víc. Není divu, vydělat si měsíčně několik stovek korun za čtení SMS zpráv je lákavá nabídka. Jak tedy celý tento projekt funguje, co obnáší a jak se do něj můžete zapojit i vy?

Bianca Ryan

12. července 2008 v 22:59 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Tahle dívčina mě uplně udivila, když jsem narazila na její video. Vypadá jako mladá normální holka, která jde zkusit něco zazpivat do soutěže, ale když zpustila.. No podivejte se sami;)

Smoke&smoker

12. července 2008 v 12:21 | LucY |  Obrázky

Strašný!!

12. července 2008 v 10:34 | LucY |  [..Nezařazené..]
Podívejte se na ta roztomilá zvířátka.. a co musejí prožít.. Je to strašný:(. Pomož jim taky. Pomůžeš tak, že si tenhle článek zkopíruješ na svůj blog. A dáš tak světu vědět..
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!

Dotazník 2

11. července 2008 v 20:14 | LucY |  [..Soutěže..]
Koukala jsem, že minulý dotazník mel velký úspěch:).. Tak sem dám další, který jsem objevila u mého SBčka. Doufám, že bude tak oblíbený stejně jako ten předešlý:)
• Jména tří lidí, kteří ti jsou nejbližší:

• Jména tří lidí, které bys raděj neznala:

• Znáš někoho, kdo by byl za tebe schopen zemřít?


Kalendář Míši a Ríši - vystřihovánky

11. července 2008 v 18:12 | LucY |  Blbiny x)
Sledujete kalendář Míši a Ríši?.. pokud ne, tak byste měli začít.:D:D.. Jako někdy jsou to fakt hovadiny u kterých se ani nezasměju, ale někdy to fakt stoji za to..:D.. A nejlepší jsou vystřhovánky.. To jsou videa z natáčení, ve kterých je vybráno asi to nejlepší..:D:D.. Takže sem ted přidám odkazy na tato videa, jako první doporučuji červen.. Ten je podle mě uplně nejlepší.:D:D.. jak tam chytaj ty výtlemy..:D. Zatim jsou jen od února po červen, ale vždy na začátku dalšího měsíce přibydou další z minulého měsíce;). Nevím jetli je budu přidávat já, ale ti co spolupracují s Míšou a Ríšou je určitě na strým přidaj;).

Nirvana - songy

11. července 2008 v 17:44 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Dám sem videa z youtube od Nirvany.. Protože myslím, že tahle kapelka by tady určitě neměla chybět.. Nirvana je legndou stejně jako Kurt Cobain a proto by se měla připomínat. Začnu tim nejslvnějším songem, který se kdy dostal na první příčky hitparád a to je song s názvem ,,Smells like teen spirit". Doufám, že i vám se zalíbí:)
Smells Like Teen Spirit

Click na celý článek


Čičinky:)

11. července 2008 v 13:32 | LucY |  Moje fota
Tak vám představuji naše kočky.. Naše znamená moje a segry.. Tady vám dám pár fotek:).. Ten flekatej se jmenuje Jack a je segry, ten černej s bílýma tlapičkama je johnny a je můj:).. Jsou uplně krásný:). Máme je asi 2 tydny, ale už jsme si na ně všichni zvykli a máme je rádi. Jsou to prostě další členové naší rodinky:)
Jack
Johnny
Spolu
A protože máme i pejska, který je taky naší součástí, dám sem i jeho fotky, aby mu to nebylo líto:)

Simpsonize ME

11. července 2008 v 11:38 | LucY |  Moje fota
Na blogu jednoho svého SBčka jsem objevila stránku na Simpsonize Me. Tak jsem se do toho hned pustila.. Protože vždycky mě zajmalo jak bych mohla vypadat jako jedna ze Simpsonů..:D:D.. Tak se mrkněte co to ze mě udělalo..:D
Kočka co?!?:D
Jinak zkusit si to můžete na simpsonizeme.com
Vřele doporučuji;)..Your LucY

Návštěvnost za 30.6. 2008 - 6.7. 2008

10. července 2008 v 22:14 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondeli: 982
Utery: 1070
Streda: 958
Ctvrtek: 428
Patek: 993
Sobota: 36
Nedele: 87

Celkem: 4554
Vidite ty poslední dva dny??.. To je proto, že jsem ty poslední dva dny už nepoužívala websurf, tedy program, přes který jsem měla blog navštěvovanější.. A tak to bude i nadále.. už mě to ttiž neba s tim websurfem..A tahle návštěvnost mi přijde skvělá;). Proto doufám, že se udrží ještě nějakej ten pátek..:-P:)

Red Dwarf

10. července 2008 v 22:07 | LucY
Tak jsem se zamilovala..:D:D.. Zamilovala jsem se do Red Dwarfu neboli do Červenýho trpaslíka.. Nejbestovnější seriál jakej kdy byl stvořen..;). Lister, Rimmer, Kocour a Kryton jsou prostě skvělý.:D..Jejich humor je dokonalý..:D:D..Akorát Kočanská mi to tam zkazila..:D:D. Jinak skvělý.. Seriál je to dost starej, ale i tak je dokonalej..Všechno na něm je dokonalý.. a mělo by se vymyslet ještě nějaký lepší slovo než dokonalý, které by ještě mnohem víc vystihlo seriál ,,Červený Traslík"
zleva: Kocour, Rimmer, Kryton, Lister, Kočanská, Holy - prostě dokonalá banda..:D
,,Dwain Dibley"..:D:D

Kdybych byla,...

8. července 2008 v 14:13 | LucY |  Já, já, já jenom já =P

Kdybych byla ovoce, byla bych...meloun
Kdybych byla barva, byla bych...černá
Kdybych byla zvíře, byla bych...lev
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych...mikrovlnka
Kdybych byla kniha, byla bych...Tlustá..:D
Kdybych byla oblečení, byla bych...pásek
Kdybych byla šperk, byla bych...prsten
Kdybych byla věc, byla bych...hodiny
Kybych byla auto, byly bych...gabriolet
Kdybych byla element, byla bych...ohnivý
Kdybych byla strom, byla bych...buk
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych... karamelová
Kdybych byla člověk, byla bych... asi já..
Kdybych byla planeta, byla bych... jupiter
Kdybych byla dopravní prostředek, byla bych...letadlo
Kdybych byla písnička, byla bych... smutná
Kdybych byla film, byla bych...třináctka (thirteen)
Kdybych byla roční období, byla bych...jaro
Kdybych byla květina, byla bych... břečťan
Kdybych byla povolání, byla bych...někdo kdo pomáhá lidem..
Kdybych byla kreslený seriál, byla bych...Futurama..
Kdybych byla místo, byla bych..na kopci
Kdybych byla vzpomínka, byla bych...stará
Kdybych byla město, byla bych...Paříž
Kdybych byla smysl, byla bych...hmat
Kdybych byla hra, byla bych...twister
Kdybych byla sladkost, byla bych...čokoláda
Kdybych byla denní doba, byla bych...večer
Kdybych byla část těla, byla bych...čéška
Kdybych byla země, byla bych...Anglie
Kdybych byla chuť, byla bych...sladká
Kdybych byla sport, byla bych...plavání
Kdybych byla znamení, byla bych...lev
Kdybych byla budova, byla bych...šikmá věž
Kdybych byla měsíc, byla bych...vysoko
Kdybych byla tvar, byla bych...ovál
Kdybych byla slovo, byla bych...láska
Kdybych byla vesnice,byla bych...v prdeli..:D
Kdybych byla jméno, byla bych...Lucie
Kdybych byla živel,byla bych...oheň
Kdybych byla vlasy,byla bych...hnědá
Kdybych byla kontinent,byla bych...Antarktida
Kdybych byla den,byla bych...středa
Kdybych byla látka.byla bych...jemná
Kdybych byla nemoc,byla bych...děsná..


Výzo..

6. července 2008 v 12:26 | LucY |  [..Deníček:)..]
Normálně jsem se vám uplně zapoměla pochlubit s vysvědčením.. To jsem ale trdlo:D.. Tak se tady můžete podívat:)
Jo a protože to výzo vypadá tak jak vypadá, tak jsem ho musela jit zapít.. takhle to vypadalo:)
Příprava vodárny:)
To je prosím Pachťa..:)..
Zajmalo by mě kdo ho tolikrát fotil..:D.. Ptž tohle ještě není všechno, ale abyste tou krásou nepřešli, tak jich sem vic už nedám..:D
A tady je Michal:)
No a to nejlešpí na konec.. Já..:D:D.. Ne dělám si srandu.. to nejlepší už bylo;)

1.července 2008

2. července 2008 v 12:48 | LucY |  [..Deníček:)..]
Včera jsem byla na výletě v Praze ještě se svým přítelem a jeho rodičema..:). Řekla bych že to bylo skvělý. Jeli jsme tam, protože jsem se chtěla konečně podívat po našich českých památkách.. Jsem češka, tak bych měla vědět aspon něco o našem hlavním městě ne?!?:D.. No tak jsem si prohlidla Orloj, Karlův most, Hrad, katedrálu sv. Víta,.. No bylo toho dost, ale stále toho mám co dohánět:).. Tak doufám, že v příštím výletě toho uvidím zas o něco vic:). Až se ke mě dostanou fotky, tak je sem dám:). Protože se s vámi o ně prostě musim podělit:D:)