Září 2008

Pendulum - Blood Sugar

30. září 2008 v 20:58 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Tak jsem na našich spolužácích objevila tenhle song. Podle mě docela dobrej;). Takže si ho můžete poslechnout a popřípadě stáhnout;).Návštěvnost za 22.9. 2008 - 28.9. 2008

29. září 2008 v 13:40 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondělí: 87
Úterý: 91
Středa: 92
Čtvrtek: 90
Pátek: 102
Sobota: 101
Neděle: 104
Celkem: 667
Nemám slov..:).. Tohle je BOMBA:).

Sháním plakáty

29. září 2008 v 13:26 | LucY |  [..Nezařazené..]
Ahojky lidi. Mám na vás prosbu. Sháním plakáty a to s metalovým podtextem.. Kapely, zpeváci,... Př.: Ozzy osbourne, Nigtwist, Metallica, Cradle of Filth,... Kdo by měl a nevěděl co s tim, tak ať se prosim ozve. Na ceně bychom se samozřejmě domluvili. Ovšem ať píšou jen lidi, kteří to myslí vážně a mají férové úmysly. Budu moc ráda, když mi napíšete:). Dík:-*

Vtipy o Chucku Norrisovi

27. září 2008 v 22:04 | LucY |  Blbiny x)
Před pár minutama mi kamarád poslal odkaz na vtipy o Chucku Norrisovi, takže abych je sem nemusela vypisovat, hodim sem odkaz. Jako musim říct, že se u toho pěkně natlemíte...:D.. Dám se nějaký ukázkový;), který by vás mohli aspoň trochu nalákat..:D
Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!"
Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.
Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako Chuck Norris.
Chuck Norris jednou přišel o hlavu. Léčil se z toho tři dny.
Když Chuck Norris volá na čísla 0609 tak nic neplatí, naopak podrží telefon a peníze začnou padat ven.
A mnoho dalších vtipů je na TÝHLE stránce;). Tak koukněte;).

Malý Nicky - satan Junior

27. září 2008 v 21:57 | LucY |  Movies
Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odchod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek!
Takhle je to shrnuté na netu. Na tenhle filmek jsem koukala včera v noci a jako fakt prča..:D. Sranda je jak tam vystupují ti dva metalisti:D.. Nebo když ozzy osbourne ukousne netopýrovi hlavu..:D.. doporučuju kouknout;)

Bathory

26. září 2008 v 23:17 | LucY |  [..Deníček:)..]
Před chvíli jsem přijela z kina. Byla jsem na Bathory v UO v divadle. Moc pěkný film, jenže bych asi moc nedoporučovala na něj koukat v tuhle hodinu. Protože je za 1. strašně dlouhý a za 2. jsou tam části, které hodně unavují. Ještě k tomu je to v UO v divadle hodně nepohodlné, takže vás to po nějaké době začne i štvát. Ale musim říct, že byl zaplněný celý sál. Každé místo a každá sedačka byla plná. Takhle jsem to v UO v divadle už dlouho neviděla. Vždycky jsou rádi, že tam přijde tolik lidí, aby obsadili aspon jednu řadu a tohle byl fakt mazec.
No a ještě třeba něco k filmu. Film byl sestaven trochu jinak, než se o Alžbětě Bathoryové vypráví. Ve filmu se nekoupe v krvi panen, ale ve vodě s bylinkami. A pokud někoho zabila, tak jen za pomstu nebo po vypití lektvaru, do kterého jí jedna mrcha hodila houbičky, takže měla halušky.. Jo a ve filmu zemřela tek, že si lehla v zámku na postel (to už dostala ,,domácí vězení") a začala zpívat tu písničku co na ni má klip Katarina Knechtova (nebo tak nějak se jmenuje). Pak se začaly, u všech svíček co v pokoji měla, zvedat plameny a vše chytlo. Tak zemřela i ona. Ale to neni z příběhu vše. Jen takové opravdu hooodně malinké shrnutí. Zkuste se na to mrknout sami a udělat si vlastní obrázek;).
Takovýhle se mi naskytl pohled, z nejvrchnějších sedaček na balkóně, až dolů...

Besip

25. září 2008 v 18:31 | LucY |  [..Deníček:)..]
Dneska jsem byla se třídou na BESIPu (bezpečnost silničního provozu). Ze začátku to vypadalo jako nějaká blbá discotéka, ptž jsme si sedli na židle a nějake DJ tam začal pouštět nějaký discotékový sračky a měl k tomu nějaký hlášky. Potom tam zatancovala nějaká taneční skupina a pak najednou všechno stichlo a přišel policista.
Vyprávěl nám ten nejhorší příběh, tedy případ, který zažil u Policie. Podrobnost jeho vyprávění byla děsivá a nechutná. To samé pak přišel udělat ještě hasič a záchranář.


(Nejsem si jistá jestli to byl tenhle záchranář)
Nakonec na podium přijela holka na vozíčku a řekla nám co se jí stalo a proč je teď kvůli tomu na vozíčku.
Celé toto povídání, všech těhlech lidí bylo hodně děsivý a naučný. Když jsme vylezli z kulturáku ven, tak první věta co kluci řekli byla: Přestávám jezdit na motorce (nebo tak nějak).
Po tom co jsme viděli se ani nedivim, že to řekli.
Tady je dyžtak webová stránka: http://www.theaction.eu
A tady jsou videa, které nám tam také pouštěli. Ale mohli jste ho pravděpodobně vidět v TV

Jsem v SONB

23. září 2008 v 22:01 | LucY |  [..Soutěže..]
Tě pic lidičky:). Tak jsem zase v další SONB a jelikož je ta SONB na sestřiným blogu, nechci dopadnout špatně..:D.. Proto mi prosim davejte hlasky TADY. Jsem tam jako LucY;). Prosím prosím prosím.. Udělám dyžtak taky diplomky kdo bude chctit;).. Stačí napsat do komenetů;)

Jodlování

23. září 2008 v 21:47 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
No takže pokud to někoho bude zajmat, tak tady je teorie, která je okopírovaná ze seznamu.cz:

Jodlování

nazývá se onomatopoicky zvláštní manýra zpěvní v Tyrolsku a Švýcarsku, vůbec v Alpách, pokud jsou obydleny Němci, obvyklá, záležející ve výskotu, při němž hlas přeskakuje z rejstříku prsního do hrdelního (hlavového).
To stačí a teď praxe..:D
Tak to podle mě uplně stači..:D.. Ty bavorksý hadry..:D:D A nechapu jak můžou s tim hlasem takhle skakat.. uplně příšerný, ale je sranda to poslouchat a koukat na ně..:D:D

Prosim prosim

22. září 2008 v 21:17 | LucY |  [..Soutěže..]
Moje mooc hodná kamarádka se přihlásila do SONB a shání hlásky, tak ji chci trošku pomoct, která je provedetelná jen díky vám. Když jí hlásnete TADY na tom odkaze (je tam jako M!sQua), tak vám za odměnu udělám diplomky, ale samozřejmě mi musite napsat do komentů, že jste dali hlasek. Kdo diplom nechce, stačí říct, ale budu moc ráda, když jí pomůžete:).

Návštěvnost za 15.9.2008 - 21.9.2008

22. září 2008 v 21:08 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondělí: 77
Úterý: 74
Středa: 103
Čtvrtek: 81
Pátek: 79
Sobota: 90
Neděle: 110
Celkem: 614
Nečekala bych takovou návštěvnost v době školy, ale jsem ze srdce ráda, že to tak je:).

Nové botičky:)

22. září 2008 v 17:13 | LucY |  [..Deníček:)..]
Zapoměla jsem vám napsat, že jsem byla v sobotu nakupovat a koupila jsem si botičky. Jsou uplně krásný. Pokud se někomu nebudou líbit tak jeho problem, ale mě se líběj uplně stráášně moc. Tady jsou:

Dvě nové SB

21. září 2008 v 20:09 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ode dneška mám dvě nová SBčka.
1. bloodyangel.blog.cz blog o hudbě, fantasy, stylech.. no prostě je na něm toho hodně, tak se mrkněte;)
(obrázek z jejího blogu)
2. sammersbuffy.blog.cz překrásné obrázky a plno dalších věcí najdete na tomto blogu, takže taky koukněte;)
(obrázek z jejího blogu)

21.9.2008

21. září 2008 v 20:02 | LucY |  [..Deníček:)..]
Dneska slavil můj malej bráška narozeniny a sešlo se tam mnoho rodinných příbuzných. Udělala jsem mnoho fotek a tak vám sem někeré dám. Sice vác to asi nebude vubec zajmat, ale tak to sem dám aspon pro sebe..:D.. Tak dyžtak klik na CČ

Alice Cooper versus Tarja Turunen

21. září 2008 v 13:31 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Kdo z nich se vám líbí víc? Alice Cooper to nazpívali samozřejmě dřív, ale od Tarjy to zni zase uplně jinak.. Tak co je lepší?:)
Alice Cooper - Poison
MP3 ke stažení - Alice Cooper
Tarja Turunen - Poison
MP3 ke stažení - Tarja Turunen

Tarja Turunen - I walk alone (video+mp3 ke stažení)

21. září 2008 v 13:01 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Opravdu nádherná písnička.. Taky jak jinak, když ji zpívá Tarja;)

Zase nový designek

20. září 2008 v 19:54 | LucY |  [..Deníček:)..]
No neměla jsem co dělat a tak jak jsem furt překlikavala na svuj blog, omrzel mě designek a udělala jsem si novej, tak snad se libi. Sice je to cela rozdil ze zeleno-červený na černo-bílou. Ale myslim si že se me docela poved:). Tak dyžtak napište jestli se libi:).
Jo a takové menší upozornění. Stále rpobíhá bleskovka, takže se můžete hlasit tady -->Bleskovka 2. Ještě vezmu aspon 5 lidi, tak se prosím hlaste:).

Comeback 1.,2.,3. díl

20. září 2008 v 19:32 | LucY |  Movies
Kdo by si nevšim, že se na nově rozjel nový seriál COMEBACK, který si já určitě nemůžu nechat zajisté i mnoho jiných nadšenců. Jenže se stane, že zrovna ten večer něco máte nebo to protě nestihnete či v tom horším případě na to zapomenete. Ale to se nic neděje, protože na tn.cz to maj hned druhý den po vysílání (možná i hned po vysílání). Tak tady jsou odkazy na 1.,2. a prozatím i 3. díl.
1.díl
2.díl
3.díl

Jak stahovat přes RAPIDSHARE.COM? Jak extrahovat?

20. září 2008 v 18:42 | LucY |  Rady nejen k blogu!

Jak stáhovat přes RAPIDSHARE.COM?

1. Klikneš na odkaz. (pokud je na te strance nějaké heslo, tak si ho zapamatuj nebo někam ulož, budeš ho potřebovat)
2. Objeví se ti stránka se dvěma tachometry.
3. Klikneš na ten první nebo spíš na to Free User, jak je u něj napsané.
4. Počkáš než doběhne těch několik sekund a klikneš na DOWNLOAD.
5. Až se ti to stahne, tak to musíš extrahovat.
Jak se extrahuje?
6. Klikneš pravým tlačítkem na stažený soubor a dáš extrahovat do..
7. Pokud je to na heslo, zadáš ho tam (viz bod č.1). To zadáš, až ti naskočí tabulka (tak do kolonky password).
8. Určíš si kam to chceš extrahovat (do jaké složky).
A je to hotovo;).. Snad jsem vám aspon trochu pomohla.

Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech - Best Of (album ke stažení)

20. září 2008 v 18:32 | LucY |  Alba ke stažení
01. Dívka s perlami ve vlasech
02. Výlet do bájí
03. Je mi to volný
04. C'est la vie
05. Díky za každej den
06. Barák na vodstřel
07. Jsem prý blázen jen
08. V uniformě lokaje
09. Nechte vlajky vlát
10. Lidi jsou lidi
11. Malostranská
12. Nemám
13. Perníkový requiem
14. Andílek
15. Bílá paní
16. Řekni, proč se všemu bráníš
17. Slečna závist
18. Ráno ve dveřích armády spásy
19. Dívka s perlami ve vlasech 2000