Prosinec 2008

29.12.2008

29. prosince 2008 v 18:30 | LucY |  [..Deníček:)..]
Tě pic lidi. Dlouho jsem tu nebyla, tak se zase hlásím:). Nic nepřidávám, protože nestíhám a nejsou napady.. Je to v riti, ale tak Vám třeba napíšu, co se dneska dělo;).
V půl10 ráno nám jel vlak do Brna a tak jsme se celá rodinka vydali na výlet. Naši se totiž rozhodli, že nás vytahnou do nějakeho toho modelového světa vlaků. Docela dlouho jsme tam pobyli, ale pak to začalo mou nejmenší sestřičku nudit a šli jsme. Hned naproti byl nějakej metal shop, takže jsem se tam musela jit podivat.. Škoda, že tady v Ústí/n/Or. nic takovýho neni:(. Mno obešli jsme tak nějak Brněnské námko a pak zase na vlak.. Prostě nuda v Brně;D. Pokud se ke mně dostanou nějake fotečky z toho modelového světa, tak je sem dám;). Abyste měli aspon malou představu jak to tam vypada;).
To je tak za dnešek vše, až se mi bude chtit, tak udělam diplomky za Povánoční bleskovku a dám je sem;). A vy mi zatim napište, jak si užíváte prázky;). Už víte, co budete vyvádět na Silvestra?

Povánoční bleskovka 11.---KONEC---

25. prosince 2008 v 9:15 | LucY |  [..Soutěže..]

Máme den po Vánocích a mě to stale nepřijde, že by ten svátek radosti a štěstí byl právě včera. Neřikám, že bych nedostala krásné dárky. Dostala jsem mnoho krásných dárků, až jsem se divila:). A moooc za ně děkuju všem svým ,,Ježíškům":). Ale včera jsem vám slíbila bleskovku, tak se do ní pusťte:).


1. Zdravím tě:). Jak sis užil/a včerejší večer?
2. Dostal/a jsi to co sis přál/a?
3. Dárek, z kterého jsi měl/a největší radost? (napiš)
4. Dárek, z kterého jsi měl/a nejmenší radost? (napiš)
5. Dárek, který jsi opravdu nečekal/a? (napiš)
6. Kdo všechno s vámi slavil Vánoce? (táta, máma, babička, pes,...)
7. Co jste měli ke Štědrovečerní večeři?
8. Jíš kapra?
9. Dělali jste nějakou tradici?
10. Věříš na Ježíška? (popř. pokud ne ty, tak někdo z rodiny, kdo s vámi slavil letošní Vánoce)
11. Těšil/a jsi se na Vánoce?
12. Co jsi dal/a rodičům? (popř. prarodičům nebo těm co tě vychovávají)
13. Co se ti vybaví, když se řekne slovo Vánoce?
14. Co by sis přál/a na diplomek?
15. Měj se hezky a zas se zastav:).

Vánoce

24. prosince 2008 v 11:11 | LucY |  [..Deníček:)..]
Jak jste si milí drazí asi stihli všimnout. Je 24. prosince. To znamená, že dnes se slaví Vánoce. Nebudu vám sem psát jak tento svátek vznikl, protože si myslím, že převážná většina to ví, ale kdo ne, tak si to může přečíst tady -->http://cs.wikipedia.org/wiki/Vanoce. Nehodlám dnešní den prosedět u počítače a doufám, že ani vy ne, proto to vezmu rychle. Vytvořila jsem pro návštěvníky mého blogu a hlavně pro SBčka takové menší přání k Vánocům. Všem svým SB už jsem popřála formou komentářů na jejich blozích, ale proč neudělat i přání formou obrázku?;).


Užijte si dnešní den (i večer) a zítra přidám povánoční bleskovku:). Tak budu ráda, když se zastavíte, abyste si ji po tom skvělém (zítra už) včerejšku vyplnili:). Ahoj:).

Třebechovický betlém,...

21. prosince 2008 v 19:43 | LucY |  [..Deníček:)..]
Čusaa:). Podle nadpisu je jasné, že se v tomto článku objeví něco v souvislosti s třebechovickým betlémem a opravdu je to tak;). V dopoledních hodinách jsem se totiž jako správná rodinka vydali na výlet do Třebechovic, abychom jsme se podívali na ručně dělaný pohyblivý betlém. K mé smule tam bylo moc lidi a na betlem jsem tedy opravdu moc neviděla, ale k mému štěstí jsem tam potkala mého vedoucího z tábora. Vyvolalo to ve mně opravdu vlnu pocitů, které mi připoměli jak to bylo na táboře skvělé:). S Pepou jsme si krátce popovídali a dozvěděla jsem se i, že na tábor s nejvyšší pravděpodobností pojede a s nejvyšší pravděpodobností budu moci jet i já. Po dnešním dnu se už nemůžu dočkat:). Ale abych nemluvila jen o tom jaké to bylo v Třebechovicích.. Poté jsme zajeli do Hradce do akvária, mě samotnou by to už moc nenadchlo, jelikož jsem tam už párkrát byla, ale vidět mou malou sestřičku jak je z toho nadšená, to je nádherný pohled:). Jelikož naši ještě neměli žádné vánoční dárky, zajeli jsme i do Pardubic (nechápu proč jsme nezůstali v Hradci) do Globusu (a když už do Pardubek, tak proč ne do AFIpalace...). Musim říct, že ta, bylo opravdu plno lidi a kramajznů fakt hodně, ale i když to vypadalo, že by se tam daly sehnat pěkné věcy, tak ani prd.. Maj tam opravdu prdlajs..:D. V tu dobu jsme však už umírali hlady a rozhodli se jet cestou k domovu (konečně), u babičky nás čekala svíčková a konečně trochu klidu. Dneska byl v UO Coca Cola kamion, takže jsme tam nesměli chybět (bohužel). Byli jsme tam asi 20minut.. Nuda..:D. A toť celá má zpověď k dnešnímu dnu. Pokud se to někomu bude chtít číst, tak asi opravdu nemá co na práci..:D. Mějte se lidičky a zase někdy:)

Mé solo v kostele (lepší kvalita)

19. prosince 2008 v 20:49 | LucY |  Má tvorba
Jak jsem slibila, přidavam solo v kostele v lepší kvalitě jak zvuku, tak obrazu. Nevím jestli je to dobrý napad, protože pak uslyšita i ty nepřesnosti, ale tak aspon si budete moci udělat opravdový obrázek:). Jinak znovu připomínam, písnička - Behind Blue Eyes od Limp Bizkit, která byla natočena k filmu Gothica:).


19.12.2008

19. prosince 2008 v 7:29 | LucY |  [..Deníček:)..]
Čest lidi:). Tak jsem po delší době zase tu:). Musela jsem si ttiž vyřídit pár věcí jako jsou dárky a celkově Vánoce a taky jsem si musela zaskočit do knihovny.. Mno docela mazec v té knihovně. Jsem samozřejmě nemohla nic najit..:D. Tak jsem to pak dala te pani co tam pracuje, aby mi to našla..:D. Ale přišly tam takový dvě šprtky, no No Comment:D. Jinak už jsem si konečně nakoupila uplně všechny darky. Byla jsem pro ně předevčirem ještě se sestřenkou a docela jsem koukala jak rychle se mi podařilo je nakoupit:). Pak jsme si zaskočili k vietnamcům a koukaly na šaty, nedalo nám si něco nezkusit..:D.. Tak tady je výsledek:D.

Vlevo já, vpravo Zůza

Můj song v kostele:)

16. prosince 2008 v 20:14 | LucY |  [..Deníček:)..]
Včera jsem měla se sborem koncert v kostele. Zazpivala jsem si i sve solo, ktere nahodou natačel spolužák:) (dík Crp). Přidávám sem videiko, ale neni to moc dobra kvalita, starašně to chrčí, takže až se mi dostane do ruky videiko, které natáčel otčím, určitě to vyměnim;).


Další designy z mé tvorby pro někoho

16. prosince 2008 v 19:56 | LucY |  [..Pomoc s blogem..]


A další dva mám připravené jen čekám na výroky majitelů blodů jesli je chtějí.. Jinak upozorňuju, že některé designy jsou udělané podle podminek majitelů a majitelek, takže se s kritikou neobracejte na mě;):D

Řetězák 0.1.

16. prosince 2008 v 19:50 | LucY |  Já, já, já jenom já =P
winkŽlutá nebo modrá? modrá
winkKde byla tvá nejkrásnější dovolená?asiii v Itálii, všechny ty ..landy:).
winkNajaké místo kam by si se chtěla podívat?Jedna ze severských zemí, ale určitě i nějake teplejší místečko:)
winkKdyž bude tvoje dítě kluk jak by se mělo menovat?nevim.. Možná Josef, aby mu mohli řikat Pepo..:D
winkKdyž to bude holka? Marie:). Proto jsou taky dobré přezdívky:)
winkTvoje nejoblíbenější písnička?Písnička?.. Ted v poslední době se mi nejvice libi Sky is Over od Serje Tankiana
winkJaký je tvůj nejoblíbenější sport? Tak to nevim.. BAví mě dělat všechno, když je u toho nějaka sranda, ale tak třeba plavani..:)
winkČtyři blogy kterým předáwáš štafetu?
a klidně ať si to udělaj všechny moje SB:)

Diplomky za 10. Bleskovku

16. prosince 2008 v 18:57 | LucY |  [..Soutěže..]
Už jsem ukončila 10. Bleskovku. Sice by se mohlo ještě klidně par lidi zúčastnit, ale nevidim to nijak slavně, takže jsem se na to vyprdla a udělala diplomky:). Doufám, že se budou libit:). Dala jsem si s nim ttiž dost práce, tak se dyžtak vyjádřete do komentů:).

Pro Alex
Další diplomky v CČ

Nečekané setkání (má slohová práce)

16. prosince 2008 v 6:27 | LucY |  Má tvorba
Ahoj lidi:). Už to bude nějakej ten tyden, co jsem vám psala, že jsme ve škole psali slohovou práci a že mi to zabralo opravdu hodně času a papírů..:D. Někteří z vás mi říkali, ať ji vložím na blog. Není nic extra a možná je zbytečně dlouhá, ale dávám ji sem. A pokud si ji přečtete, budu moc ráda, když k ní napíšete nějak komentář:). Tak už to nebudu okecávat a tady je:).

NEČEKANÉ SETKÁNÍ

Událo se to loňského roku. Právě jsem procházela už večerním zasněženým parkem, když jsem zaslechla tenoučký hlásek, nesoucí se ke mně chladným větříčkem. Pokračovala jsem tedy za hlasem. Můj strach a zároveň zvědavost překračovaly meze. Udělala jsem pár dalších nejistých kroků a zase jsem zaslechla ten jemný hlásek, tentokrát byl však hlasitější. Překonala jsem svůj strach, i když má fantazie i nadále pracovala na plné obrátky, a pokračovala dál.

Návštěvnost za 8.12. 2008 - 14.12. 2008

15. prosince 2008 v 7:22 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondeli: 120
Utery: 165
Streda: 142
Ctvrtek: 125
Patek: 159
Sobota: 191
Nedele: 142

Celkem: 1044

Co na to řict:).. Diky..:).. Ale asi ji sem už přestanu davat, stejnak je to pořad to same.. Ne že by se mi taková návštěvnost nelibila, ale na co se s ni tak chlubit... Asi ji sem budu davat, jen když se objevi nějake opravdu extra vysoke čislo a to pochybuju, že bych někdy přesahla návštěvnost 1500 za tyden, takže ji sem nedam už asi nikdy..:D.. Mno uvidime.. Jinak ještě jednou moc dík:)

Bleskovka 10. ---KONEC---

13. prosince 2008 v 18:20 | LucY |  [..Soutěže..]

Mno člobrdové řikala jsem si, že už dlouho nebyla bleskovka, tak sem jednu hodim;). Ale abych pak zas nemusela dělat mrtěěě diplomku, udělam samostatný diplom pro prvních 15 (jestli se tolik lidi ubec přihlasi:D), ostatní pak budou mít diplomek společný:).

1. Ahojda:). Jak se daří?
2. Jak si užíváte čas před Vánocemi?
3. Už nakupujete darky?
4. Aspon jeden darky pro nějakeho člena rodiny, známého či kamaráda?
5. Jak doma slavite Vanoce? (tradice, kapr,..)
6. Už máte nějake plány na zimní prázdniny?
7. Napiš nějakou vánoční koledu:).
8. Jakej máš názor na Ježíška?
9. Co tě teď trapi? (tento den)
10. Co na diplom?
11. Mějte se a smějte se:).

13.12.2008

13. prosince 2008 v 18:11 | LucY |  [..Deníček:)..]

Ahojda lidičky:). Tak jak užíváte předvánoční dobu? Já jsem dneska pekla s mamkou cukrovi.. Rada jí pomůžu, ale teda hrozná nuda..:D. Radši bych si dnešek uživala jinak než státním nad mlýnkem a dolováním z něj těsto. Ale tak co.. Někdo to udělat musi;). Ale neučila jsem se za dnešešek novou věc a to je tvorba videí ve Windows Movie Makeru. Jestli se mi bude chtít, tak sem někdy přidám návod:). Lidi a všimli jste si kolikátého je? 13.12. a pro ty co nevědí, kdo má dnes svátek tak připomenu;).. Dnes slaví svátek Lucie a jak se jmenuju? No Lucie..:D. Ale tak co, je to jen svatek;). Od našich jsem dostala kytičku a bombonky (které mi v zápětí otčím rozebral a sežral:-/:D):). A od mého zlatíčka jsem dostala taky nádhernou kytičku:-*. (akorat ji ted skladuju u něj, jsem zvědava kam ji dam až si ji vezmu dom:D). A musim říct, že mi přišlo opravdu hodně gratulačních smsek:). Musim řict, že den teda docela na pohodu:).

Konec SONHO / SONK

13. prosince 2008 v 17:55 | LucY |  [..Soutěže..]
Je sobota a jestli si někdo se mnou vzpoměl, tak i ukončení posledního kola Soutěže O Nejlepší Hudební Osobnost (SONH) / Nejlepší Kapelu. Ještě včera bylo hlasovaní dost silně vyrovnané, ale dnešek vše změnil. Jen se podivejte;) :
Boonboonka - Amon Amarth62 % (67 Hlasy)62 %67 Hlasy
SiMiKa - Kelly Clarkson38 % (41 Hlasy)38 %41 Hlasy

A z toho jednoznačně vyplívá, že vítězem se stává BOONBOONKA (boonboonek.blog.cz) a druhá je teda SiMiKa (www.kellbelle.blog.cz) což si samozřejmě také zaslouží potlesk. Pro obě dívky tu mám odměnu.
Odměny v CČ


In the Hall of the Mountain King

10. prosince 2008 v 21:57 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Hodně znama melodie řekla bych. Ze začatku z ni zni tajemno a potom.. mno stači se zaposlouchat a každej si pod tim představi něco jineho;).. Mě osobně tenhle song oslovil už před pár lety:). Už ten nazev zni zajimavě: Ve sluji krále hory..;). Je to klasika a přehrala to i Apocalyptica (taky hooodně dobrý). Dávám sem obě verze i ke stažení, tak si poslechněte a klidně i stahněte:).

Klasika

Apocalyptica


Eye Of The Tiger (soundtrack k Rockymu)

10. prosince 2008 v 15:11 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info

Tenhle song určitě všichni znáte.. Nejlepší je ale podle mě ten začátek:). Nezapomenutelná písnička, ktera snad nikdy ,,neuhyne". Mno kdo chce tak si ji může stáhnout přímo TADY (eye of the tiger - rocky soundtrack). A kdo si ji nechce stahnout, tak si ji může aspon poslechnout. To prvni je původní a to druhý nazpívala Amel Bent (neznám..:D). Tak mi pak třeba napiště, kterej song se vám líbí víc;).

Původní ↑↑


Diplomky od vás III.

10. prosince 2008 v 14:39 | LucY |  [..Soutěže..]
Pochybuju, že by někoho z vas zajimalo jake jsem dostala diplomy, ale tak davam je sem, abych si je mohla smazat z PC a přitom abych o ně nepřišla.. Možná nejsou všechny co jsem za posledni dobu dostala, ale ukladam si jen ty, co nejsou společné (teda až ne nějake vyjimky). Pokud chcete koukněte, pokud ne, nutit vas nebudu (ani nevim, jak bych to udělala..:D).

Vystoupení na námku

8. prosince 2008 v 13:49 | LucY |  [..Deníček:)..]

Tě pic člobrdové:). Jakej jste měli dneska den? Já ho proztatím prožívám dost nervózně.. Od 16:00 zpíváme se sborem na námku a až dozpívá sbor, přijdou na řadu solisti mezi kterými jsem i já. Budu zpívat od Limp Bizkit - Behind blue eyes.. Krásná písnička, jen doufám, že ji teda moc nezkazím:). Jinak čim víc se blíží ta osudná hodina tím více jsem nervozni..:D. Tak mi prosim držte pěsti:). Děkuju moc:).. Třeba ještě napišu večer jak to dopadlo, pokud se sem dostanu... Ahoj:)

Návštěvnost za 1.12. 2008 - 7.12. 2008

8. prosince 2008 v 13:44 | LucY |  [..Návštěvnost..]
Pondeli: 142
Utery: 139
Streda: 148
Ctvrtek: 158
Patek: 150
Sobota: 134
Nedele: 172

Celkem: 1043

I když to trochu kleslo, ubec mi to nevadi:). Je to hlavně proto, že nemám moc čas sem něco přidavat, snad to chapete;). Moc vám děkuju:).