Únor 2009

Nový design 23.2.2009

23. února 2009 v 19:22 | LucY |  Novinky
Jak jste si asi všimli, je tu nový dess. Nejsem si jistá jestli se vám bude líbit, ale podle mě už to prostě chtělo změnu. Ten dess, co jsem měla předtim byl asi jediny, který mi vydržel přes 2 měsíce a to už je na mě vážně moc.. Tenhle není nic extra, ale je to změna a změna je život;). Tak komentujte komentujte:).Zítra do školy

22. února 2009 v 13:42 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ahoj človíčci:). Je neděle a to znamená, že mi dneska končí prázdniny a zítra zase čeká škola. Teda zůstala bych doma klidně ještě týden nebo třeba dva nebo tři,... Ale jelikož musim do školy a určitě nejsem sama, musim se s tim smířit:-P. Ne upřímně je mi celkem fuk, že jdu do školy..:D. Jen budu muset zase brzo vstavat, ale když chodim do školy tak se ten den tak nějak z poloviny zaplni;). ALe musim uznat, že jsem si prazdniny užila dobře:). Byla jsem párkrát s mou bejvalou spolužačkou a skvěle jsme si pokecali (teda aspon ja si to myslim). Hodněkrát jsem byla s miláčkem, což je pro mě taky skvěle stravenej čas a taky se sestřenkou, takže super:). Nemám is na co stažovat, teda až na to, že mě ve čtvrtek večer přepadla nějaká blicí nemoc a prozvracela jsem celou noc. V pátek mi nebylo moc hej, ale v sobotu už zase pohoda;). Taky vás už ten snih tak s*re jak mě? Už ho mám plný zuby.. Chci teplíčkooooo!!! Ale dost vykecávání, už nevim co bych vám řekla:D.. Jo ještě jedna věc. Koukala jsem, že na vas Matysiahu moc nezaposobil, ale tak to je fuk, každej má jinej vkus;). Třeba by se vám zalíbil časem, kdyby jste ji poslouchali častěji, ale když ne, tak ne;). Tak tě pic a já se zase za pár dní ozvu;).

Matisyahu - King Without a Crown

19. února 2009 v 12:20 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Na tuhle písničku mě přived miláček a uplně jsem si ji zamilovala. Matisyahu je Žid, kterýmu to fakt mele a tahle písnička je uplně skvěla. Nejlepší v ní je taková ta část, kde vybrnkává kytarista takovou strašně chytlavou melodii, začina asi tak v 1:25 minutě (živák) a v 55. vteřině (v originálu). Budu ráda, když mi řeknete, co na tu písničku řekáte:). Jinak doporučuju spíš první videiko, mě se to naživo líbí víc;)

Živě

Originál klip

Pátek 13. (13.2.2009)

13. února 2009 v 21:16 | LucY |  [..Deníček:)..]

Zdravím:). Vůbec bych si neuvědomila, že je dnes pátek 13., kdyby to nepřipoměla spolužanda před písemkou z matiky, ale nijak se to na ní nepodepsalo a ani na mém celém dnu ne.. Teda až na to, že jsem si nesehnala nový struny, ale tak to nedávám za vinu pátku. Mě se dnešek vydařil, i když teda miláčkovi ne, takže mě tenhle pátek trápí hlavně kvůli němu. Ale zajmá mě jak u vás? Jste pověrčivý? Stala se vám dneska nějaka nemilá příhoda? Povídejte, přehánějte:).

12.2.2009

12. února 2009 v 20:04 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ahoj:). Tak vám jdu říct, co je nového. V úterý jsem měla kytaru, na které mi paní učitelka oznámila, že když se naučim písničky, které mi zadala, tak bych s ní mohla jet na výstavu jednoho sochaře hrát. Což je pro mě obrovská příležitost a proto opravdu pilně trenuju, což je taky příčinou, že moc nepřidávám články. Nemám totiž moc času. Blog pro mě není tak důležitej jako hra na kytaru, doufám, že to všichni chápete:). A další věcí, proč nemám čas je, že jsem v úterý dostala od otčíma práci, kterou budu dostávat zaplacenou, což se taky hodí:). A co je ještě nového... Už jsem konečně skoukla Twilight. Teda už někdy minulý týden, ale nějak jsem se o tom zapoměla zmínit:P. Můj názor na film je jednoznačně dobrý. Nachl mě a určitě ho všem doporučuji. Nevim jak by se líbil mužské populaci, ale holkám určitě:). A dále se omlouvám SBčkám, že je navštěvuju tak jednou do týdne, maximálně dvakrát, ale jak už jsem zmínila, dělám radši jiné věci, než sedím u PC. Tím nechci říct, že bych na vás umýslně zanevírala;). Napravím to, až bude více času. Příští týden máme konečně jarní prázdniny:). Už se nemůžu dočkat. Ale ten sníh mě už pěkně s*re. Copak ho už nebylo dost? Co na něj řikáte? Taky byste už radši jaro? A vlastně, řekněte mi co je nového u vás, jak se máte a prostě všechno! Zajmá mě všechno:). Byli jste na lyžáku? Jaký to bylo? Jen se rozpovídejte:). Jo a ještě maličkost.. Zapojte se prosím do hry ,,Co si Johnny myslí..? Myslím, že po vás nechci moc ne? Jde v ní jen o to, abyste vymysleli, co asi Johnny řiká nebo si myslí.. A aby to bylo co nejvtipnější, dostanete za to diplom a mě tim pobavíte a určitě nejen mě;). Tak se zapojujte prosím tady:)Vysvětlení hry s prostěradlem

10. února 2009 v 18:37 | LucY |  [..Nezařazené..]
Jelikož už mě par lidi žádalo, abych vysvětlila hru s prostěradly, kterou jsme hráli na lyžáku, pustím se teda do toho.
Učitel vybral asi 8 lidí a ti šli na schody, aby neslyšeli a neviděli, co se v jídelně děje. Jeden byl vyslán do jídelny a hra začala. Učitel ho posadil na lavici, hodil přes něj dvě prostěradla a řekl: ,,Sundej ze sebe to, co nepotřebuješ." Vlastně šlo jen o to, aby dotyčný sundal poutze prostěradla, které přes sebe měl, ale pak učitel začal řikat: ,,Ten před tebou sundal 4 věci a ještě ten před ním sundal 5 věci,.." a tak nikdo nepřemýšlel nad prostěradly, ale pouze jsme přemýšleli (my co jsme pod prostěradly byli) nad tím, co všechno si dovolime sundat. Někteří se slíkli celý, někdo si nechal spodní pradlo, ale vždycky jsme šli do extremu;). Celou dobu probíhalo slíkáni pod prostěradlem a svléknutou věc jsme vždy podali učiteli, aby ji započítal. Po odevzdání všech věcí, které jsme mohli (nebo které jsme chtěli), nám je učitel vrátil z5 pod prostěradlo a my jsme se začli znovu oblékat;). Na pointu jsme přišli až na konci...

Videiko z lyžáku - To když CRP vyvolával žížalu:D

8. února 2009 v 20:05 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Tak jsem si zase projížděla videika na youtubku a napadlo mě sem dát video, které Verča natočila na lyžáku a i když jsem ho viděla hodněkrát, tak mě to trklo až teď. Spolužák CRP vyvolava zákeřnou žížalu. Doufám,¨že vám to bude připadat vtipný, i když jste u toho nebyli na živo, ale podlě mě to vtipny je, takže vám ho sem dávám:).


Jsem asi divná...:D aneb vysvětelní významu videa z předešlého článku

6. února 2009 v 10:22 | LucY |  Novinky
Takže proč ten titulek.. Je to kvůli předešlému článku a tedy mluvím o videu s poskakující holčičkou. Mám na vás otázku. To jsem jediná, která se lekla, když tam vyskočila ,,zkrvavená" holčička a zařvala jak nějakej velikej chlap? Jak jsem koukala na vaše komentáře, tak si vážně připadám divná, protože všichni (až na jednu nebo 2 vyjimky) v tom videu hledate něco vic než to, že v něm jde jen o to, abyste se lekli..:D. To snad neni možný, budu se muset smířit s tim, že jsem DIVNÁ:D.

Prosím o vaše reakce na toto video

4. února 2009 v 17:52 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Tady je videiko a já vás pouze žádám, abyste si ho pustili a napsali mi vaši reakci na nej, dik:).


Nová hra - Co si Johnny myslí..?

4. února 2009 v 17:19 | LucY |  [..Soutěže..]
Jelikož měla tato hra už jednou lehký úspěch, vyzkouším to znovu a tentokrát s Johnny Deppem. Chci po vás jednoduchou věc, abyste mi napsali, co si podle vás Johnny (na fotce) myslí. Kdo napíše nejvtipnější výrok, dostane diplom;). A upozorňuji, výherců může být mnoho:). Tak se prosim snažte o co nejvtipnější výrok:). Myslím, že by to nemusel být takový problem u tohoto obrázku:D

Další moje žvásty.. 4.2.2009

4. února 2009 v 17:12 | LucY |  [..Deníček:)..]
Co k dnešku? Mno ve škole jsme vyplňovali přihlašky na střední školy a jak už jsem dříve zmiňovala, moje přiihláška poputuje na uměleckoprůmyslovou školu do Ústí nad Orlicí. Snad budu spokojena:). Mno dale.. Bylo nas dneska ve třídě jen 5, tak snad se počet nijak moc nenavýší, mohli by potom ttiž být chřipkové prázdniny;). Já už jsem ,,zdravá", píšu to do uvozovek, protože mě ještě trápí kašel, ale jinak už je to pohoda. Už v pondělí jsem šla do školy, protože mě máma přřece nebude nechavat s kašlem a rymou doma. To přece nic neni ne?!?;). Za těch par dni, co jsem byla doma jsem se ale pečlivě léčila a chlastala průduškový čaje, které už nechci zase nejmíň do příští nemoci vidět:D. Držte se lidi, ať překonate epidemii ve zdraví a já se zase za pár dní ukážu;).