Květen 2009

Baracuda - Where is the love

10. května 2009 v 17:15 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Jen tak si projíždim net a koukám, že Nightwish se stávají inspirací pro lidi s úplně jiným stylem hudby. Kam se tahle pipka hrabe na nightwish, ale řikala jsem si proč to sem nedát;).

(kdyby někdo nevěděl, je to sebráno z Amarantha od Nightwish)

Diplomky za 13. bleskovku

9. května 2009 v 11:41 | LucY |  [..Soutěže..]
Jelikož se do bleskovky moc lidi nepřihlasilo a nevypada to, že by se chtěl ještě někdo přidat, udělala jsem už diplomky;). Doufám, že budete spokojeni;).

Pro Bublinqu
pro další diplomy klikni na Celý Článek

Čtvrtníček s Poláškem:D

8. května 2009 v 23:01 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Tuhle dvojku určitě znáte;). Podle mě jsou tyhle jejich videa prostě nesmrtelný:D:D.. Mno koukněte;). Neřikám, že je nebudete znát, ale mě to roztlemuje i po stokrátý:D.


Školní výlet- Březová (4.-6.5.2009)

8. května 2009 v 11:20 | LucY |  [..Deníček:)..]
Zdravim:). Jelikož jsem se předevčírem vrátila ze školního výletu, kterej byl opravdu perfektní (teda až na počasí), rozhodla jsem se, že vám o něm něco řeknu. Tenhle Camp Březová se nachází pár kiláků od Třebíče a vážně se v něm nedá najít slovo ,,nuda". Hned jak jsme v pondělí dorazili, dostali jsme oběd a šli střílet z luku. Hned po střelbě z luku jsem šli na paintball a k večeru na rafty. Všechny tyhle aktivity byly fakt bezva. Paintball jse, hrála poprvé a určitě bych ho doporučila;). Ty rafty mě teda moc nebrali, ptž pádlovat na nějakém rybníku je nic moc a ještě byla docela kosa.. Taky jsem díky nim (si teda myslim) ztratila hlas.. Ale i bez něj se to dalo přežíz;). Další den hned po snídani jsme šli na rambodráhu. Věřim, že nevíte co to je. Já to taky nevěděla;). Ale ke konci článku přidám fotky, abyste tak trochu věděli;). Jen vám k tomu můžu říct, že to byl docela záhul;). Po rambodráze jsme šli střílet ze vzduchovky.. Jj pořád se střílelo, ale to je jedna z činností, která mě opravdu baví;). Vysoký lana se nám (naštěstí) taky nevyhly a musim říct, že taky sranda;). Po vysokých lanech jsme si zkusili vylézt na horolezeckou stěnu, která byla pekelně vysoká, ale skoro se mi podařilo vylézt až nahoru:). A nesmim zapomenout na skok do prázdna.. Ten vám trochu popíšu. Jsou dvě kovová lana po obou stranách (vy stojíte mezi nimi) a za ně jste přidělaný za další lana. Pak se rozběhnete po takové rampě nebo jak tomu říct a skočíte. Jak skočíte, tak uvidíte, že je pod váma docela díra, ale jste přece na lanech;). K zádům máte přidělané další lano, abyste se zase mohli přitáhnout z5. To ke skoku do prázdna vše;). A nakonec (ještě před odjezdem) jsme s zaskákali na trampolíně, ale ne na takový tý obyčejný. Tohle byla taková ta, co jste lanama přidělaný (ze stran) a můžete na tom dělat různý slta a takový kraviny;). Taky pěknej zážitek a samozřejmě jsme nevynechali stolní fotbálek. Všema těmahle aktivitama nás provázel instruktor Jirka. Taky v pohodě típek.. Prostě výlet naprosto na pohodu a všem doporučuju;) A teď ty fotky;).
Klik na CČ

Blekovka 13.

2. května 2009 v 11:02 | LucY |  [..Soutěže..]
Aby to tu trochu zase ožilo, tak přidám další bleskovku;). Doufám, že se zapojíte:).

1. Taková netypická otázka.. Jak se daří?:-P:D
2. Jedeš teď někam na nějakej školní výlet? Jestli jo, tak kam?
3. Jak ti to teď jde ve škole?
4. Už víš kam půjdeš ze školy dál? (ať už jsi na záladce nebo na střední)
5. Jsi zamilovaný/á? Jak sis užil/a 1. máj?
6. Dostal/a jsi někdy na 1. máje pusinu pod rozkvetlou třešní?
7. Máš kamaráda, kterému opravdu hodně věříš?
8. Jaký/á podle tebe jsi? (povahově)
9. Co chceš na diplom? Dík za účast a měj se:)

Rodinný výlet do Olomouce

2. května 2009 v 10:52 | LucY |  [..Deníček:)..]
Jak řiká titulek, byla jsem včera s naší family v Olomouci. Konkrétně v ZOO. Nebylo to nejhorší;). Ale ke konci už jsem se opravdu těšila domů, ptž jsem z toho byla strašně utahaná.. Ze všech zvířet se mi stejně nejvíc líbili lvi a tygři;). Taky se mi povedlo je tak nejak vyfotit ze safari vlaku (nebo jak se tomu nadává:D). Mno pokud se takovýhle rodinný výlety nebudou moc přehánět, tak v tom nevidim žádný problém;).

Tahle fotka se mi vážně dost líbí:). Taková jedna z mál, na který jsem s oběma segrama;)