Říjen 2009

Tomu řikám vojna..

31. října 2009 v 9:49 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Když rodiče vyhrožují, že nám udělaj vojnu, tak myslim, že to nikdy nedotáhli až tam, kam to dotáhnul tenhle chlápek.. Koho to zajmá, tak to skoukněte;)


Tak nějaký ty videika pro zasmátí:)

29. října 2009 v 9:04 | LucY |  Hudba - texty, videa, překlady, info
Zdravim:).
Tak jsem si tak řikala, že by vubec nebylo na škodu přidat nějaký ty videika pro zasmátí do začátku:). A doufám, že mi dáte za pravdu:). Tak koukejte a smějte se:).

Jak zabalit dešník

Krampol se může jít zahrabat..:D

Co by neudělal pro Bud Light jeho milovník..:D

Vracím se!

28. října 2009 v 11:48 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ahoj návštěvníci:). Tak jsem se po dlouhé rozmýšlecí době vrátila a se mnou přišel i zákon!.. Ne.. To je sranda, ale to, že se vracím myslím naprosto vážně;). Doufám, že mě moje SB přijmou z5:). Asi sem nebudu přidávat haldu článků za den, ale pokusim se aktivně fungovat zase jako dřív;). Budu ráda, když mě podpoříte:).
A teď bych mohla třeba říct, co se u mě změnilo:P... Takže zase jsem o kousek povyrostla, chodím na Střední školu Uměleckoprůmyslovou v Ústí nad Orlicí, poslouchám všechny možný styly hudby, už nějakou dobu mám profil na facebooku:P, snažím se začít podnikat,... Prostě jsem se za těch pár měsíců mé nečinnosti trošku změnila, ale myslím si, že určitě ne k horšímu a doufám, že vás o tom přesvědčím;). Tak to je takový rychlý přehled do začátku:P.
Budu ráda, když zde přibude nějaký komentář:). A do mého dalšího článku nashle:)

Vaše Lucy