Listopad 2009

This is it

8. listopadu 2009 v 12:32 | LucY |  [..Deníček:)..]
Ahojky děcka:). Užíváte si víkend? Já zatím docela jo:).

V pátek jsme byli tak trochu zapít začátek víkendu:P.. A včera jsme si udělali takovej rodinej výlet do Hradce Králové.. Původně jsme měli jet ještě na nějakej bytovej veletrh, ale máma se rozhodla, že půjdem nakupovat. Bylo by to fajne, kdyby koupila třeba něco i mně, ale ona vyhodila 2500 jen za hadry pro sebe, takže už nezbyly prachy na mě.:(.
Ale unesla jsem to a těšila jsem se do kina, kde už jsme měli předem zamluvený This is it a Bobuli 2 a mohli jsme si vybrat. Jednoznačne u mě vyhrál Jackson a jeho This is it. Nevěděla jsem co od toho mám čekat, protože v letáčku bylo napsané, že je to dokument o zkouškách k Michaelovým posledním koncertům, ale byla jsem nadšená. Tanečníci a hudebníci, kteří vyhráli konkurs tam popisovali své pocity a já jim mohla jen tiše závidět.. Ke starým songům se natáčely nové klipy, které byly opravdu dokonalé a samozřejmě nám Michael zazpíval ty nejznámější hity:).
Pro mě je Michael prostě borec a nikdo mu to nevezme!!
Takže všem This is it doporučuji a nejlíp si na to zajděte do kina, protože nikde jinde to nemůže být lepší. Myslím si, že by mě to tak nevzalo, kdybych na tom nebyla v kině;).
Tak si užijte zbytek víkendu;). Páčko:)

Co Vám mám povídat..:)

4. listopadu 2009 v 20:50 | LucY |  [..Deníček:)..]
Zdravím mí milí mladí přátelé:).

Tak do úvodu Vám povím, co se dneska dělo. Hned od rána mě čekala jakási zkouška modelek, na kterou jsem se přihlásila před 14ti dny. Neřikám, že bych chtěly být modelka nebo tak něco, ale myslim si, že pokud je příležitost, tak se má zkusit všechno - teda v mezích - ;). Na této zkoušce nás čekalo učení se jak chodit po mole. Můžu Vám říct, že to není tak jednoduchý jak to vypadá..:D. Ale dalo se to;). Pak pár písemek a po škole šupky dupky ke kadeřnici. Mám ostříhanou ofinku a taky to mám zkrácený. Barvičku budu mít až v pátek a to mahagonovou, tak doufám, že to chytne jak má:). Abyste měli představu, tak přidávám fotečku, ale nechce se mi se fotit, tak sem dám fotku z doby, kdy jsem to měla podobné;) (foto na konci článku) A po kadeřnici jsem si užili krásný večer s mým milovaným a teď už mě jen budou čekat - doufám - sladké sny a klidná noc:).

Taky přeji krásnou noc moji milí a do dalšího článku ahoj:)

Vaše LucY