[..Deníček:)..]

Žáci zpohodlněli..

11. května 2010 v 9:00 | LucY
...
Tak tohle slýcháváme od učitelů dnes a denně. Ale my snad můžem za to, že někdo vymyslel počítač proto, aby si usnadnil život a ostatním lidem to přišlo vhod? Vždyť my jsme vyrostli v tom, že existují počítače, které nám mohou usnadnit život. Přece když mám dělat referát, kterej můžu vypracovat pomocí internetu, tak nepujdu hledat informace do knihovny ne? Jo, jsou lidi, kteří si ani nepřečtou co jen tak zkopírovali a vytiskli a pak chápu, že to berou jako ,,vrchol", ale nemůžou nás soudit kvůli tomu, že jsme se narodili v téhle době, kde jsou počítače a všechny možné vymoženosti, které nám zjednodušují život.
Všichni lidi zpohodlněli a stále se vymýšlejí stroje a věci, které nám mají život ulehčovat. Tak ať už se s tím sakra smířej...

Ouu yea..=)

6. ledna 2010 v 7:24 | LucY
Zdravím moji nejmilejší, na které tak moc zanevírám.. Máme tu nový rok - už pár dní - a tak jsem si řikala, že by to chtělo nějaký novoroční článek;). Vánoce u mě dopadly fajnově o Silvestru ani nemluvim;). Doufám, že u Vás to bylo stejné:). Asi bych měla napsat nějakej smysluplnější článek, ve kterém se nebudu pořád takhle nudně vykecávat, ale nějak mě nenapadají témata.. Možná bych na něco přišla, ale teďka na to určitě nemám čas:P. A ještě k tomu tu pořád strašim s podzimním designem.. Mno je tohle možný?!? Mám prostě nedostatek času na blog. Snad mě kvůli tomu neodsoudíte do houroucích pekel..=). Pokusím se sem časem přidat nějaký článek, který by vás moh zajímat trochu víc než tohle moje breptání:P. A jelikož jsem vám nikomu nepopřála do nového roku - jsem to ale ostuda - tak vám přeju dodatečně všechno nej nej nej v tomto roce a všechna předsevzetí, která jste si dali, aby se splnila:).

S pozdravem vaše LucY

Práce, práce, práce..

3. prosince 2009 v 13:56 | LucY
Čauec lidičky:).
Tak se rovnou pustím do vysvětlování, proč jsem se tu skoro měsíc neukázala. Prostě a jednoduše bylo moc práce. Podařilo se mi si vytvořit internetový obchod s originálníma dárkama (www.moredarku.cz) a taky jsem pomáhala s našim s dokončením dalších internetových obchodů (www.adrianashop.cz a www.nejlevnejsiparfemy.cz). Tak kdyby Vás to někoho zajímalo, tak se třeba mrkněte:). Budu ráda:). Jinak toho mám ve škole teď taky docela dost, ale zatim to zvládám;).
A co Vy lidičky? Už nakupujete na Vánoce? Já nemám ještě ani jeden dárek a netušim, co budu komu kupovat. Asi vyberu něco ze svýho shopu..:D. Nebo máte nějakej nápad, kterej nestojí skoro nic a potěší to? Třeba pro rodiče?:). Budu vděčná za každou radu:).
Vaše LucY

This is it

8. listopadu 2009 v 12:32 | LucY
Ahojky děcka:). Užíváte si víkend? Já zatím docela jo:).

V pátek jsme byli tak trochu zapít začátek víkendu:P.. A včera jsme si udělali takovej rodinej výlet do Hradce Králové.. Původně jsme měli jet ještě na nějakej bytovej veletrh, ale máma se rozhodla, že půjdem nakupovat. Bylo by to fajne, kdyby koupila třeba něco i mně, ale ona vyhodila 2500 jen za hadry pro sebe, takže už nezbyly prachy na mě.:(.
Ale unesla jsem to a těšila jsem se do kina, kde už jsme měli předem zamluvený This is it a Bobuli 2 a mohli jsme si vybrat. Jednoznačne u mě vyhrál Jackson a jeho This is it. Nevěděla jsem co od toho mám čekat, protože v letáčku bylo napsané, že je to dokument o zkouškách k Michaelovým posledním koncertům, ale byla jsem nadšená. Tanečníci a hudebníci, kteří vyhráli konkurs tam popisovali své pocity a já jim mohla jen tiše závidět.. Ke starým songům se natáčely nové klipy, které byly opravdu dokonalé a samozřejmě nám Michael zazpíval ty nejznámější hity:).
Pro mě je Michael prostě borec a nikdo mu to nevezme!!
Takže všem This is it doporučuji a nejlíp si na to zajděte do kina, protože nikde jinde to nemůže být lepší. Myslím si, že by mě to tak nevzalo, kdybych na tom nebyla v kině;).
Tak si užijte zbytek víkendu;). Páčko:)

Co Vám mám povídat..:)

4. listopadu 2009 v 20:50 | LucY
Zdravím mí milí mladí přátelé:).

Tak do úvodu Vám povím, co se dneska dělo. Hned od rána mě čekala jakási zkouška modelek, na kterou jsem se přihlásila před 14ti dny. Neřikám, že bych chtěly být modelka nebo tak něco, ale myslim si, že pokud je příležitost, tak se má zkusit všechno - teda v mezích - ;). Na této zkoušce nás čekalo učení se jak chodit po mole. Můžu Vám říct, že to není tak jednoduchý jak to vypadá..:D. Ale dalo se to;). Pak pár písemek a po škole šupky dupky ke kadeřnici. Mám ostříhanou ofinku a taky to mám zkrácený. Barvičku budu mít až v pátek a to mahagonovou, tak doufám, že to chytne jak má:). Abyste měli představu, tak přidávám fotečku, ale nechce se mi se fotit, tak sem dám fotku z doby, kdy jsem to měla podobné;) (foto na konci článku) A po kadeřnici jsem si užili krásný večer s mým milovaným a teď už mě jen budou čekat - doufám - sladké sny a klidná noc:).

Taky přeji krásnou noc moji milí a do dalšího článku ahoj:)

Vaše LucY

Vracím se!

28. října 2009 v 11:48 | LucY
Ahoj návštěvníci:). Tak jsem se po dlouhé rozmýšlecí době vrátila a se mnou přišel i zákon!.. Ne.. To je sranda, ale to, že se vracím myslím naprosto vážně;). Doufám, že mě moje SB přijmou z5:). Asi sem nebudu přidávat haldu článků za den, ale pokusim se aktivně fungovat zase jako dřív;). Budu ráda, když mě podpoříte:).
A teď bych mohla třeba říct, co se u mě změnilo:P... Takže zase jsem o kousek povyrostla, chodím na Střední školu Uměleckoprůmyslovou v Ústí nad Orlicí, poslouchám všechny možný styly hudby, už nějakou dobu mám profil na facebooku:P, snažím se začít podnikat,... Prostě jsem se za těch pár měsíců mé nečinnosti trošku změnila, ale myslím si, že určitě ne k horšímu a doufám, že vás o tom přesvědčím;). Tak to je takový rychlý přehled do začátku:P.
Budu ráda, když zde přibude nějaký komentář:). A do mého dalšího článku nashle:)

Vaše Lucy

Přiznání

21. července 2009 v 17:50 | LucY
To čučíte, že jsem se tu objevila co?!?=D. Já taky, ale jestli čekáte velký návrat, tak Váš asi zklamu. Jsem tu jen proto, abych odůvodnila proč sem nechodim. Není to z nedostatku času. Asi takhle.. Kdybych chtěla, tak sem chodim a přidávám kupy článků s videi, "zajmavými,, texty, novinkama atk. Ale mě se prostě nechce. Blog je to poslední, kam mám chuť jít.. A jak to tak nějak sleduju, tak nejsem vubec sama.. Možná jednou udělám velký comeback, ale kdy, tak to Vam fakt neřeknu=P. Tak se tu mějte a smějte a ja jdu dělat něco zaživnějšího;).

S láskou LucY=*

Školní výlet- Březová (4.-6.5.2009)

8. května 2009 v 11:20 | LucY
Zdravim:). Jelikož jsem se předevčírem vrátila ze školního výletu, kterej byl opravdu perfektní (teda až na počasí), rozhodla jsem se, že vám o něm něco řeknu. Tenhle Camp Březová se nachází pár kiláků od Třebíče a vážně se v něm nedá najít slovo ,,nuda". Hned jak jsme v pondělí dorazili, dostali jsme oběd a šli střílet z luku. Hned po střelbě z luku jsem šli na paintball a k večeru na rafty. Všechny tyhle aktivity byly fakt bezva. Paintball jse, hrála poprvé a určitě bych ho doporučila;). Ty rafty mě teda moc nebrali, ptž pádlovat na nějakém rybníku je nic moc a ještě byla docela kosa.. Taky jsem díky nim (si teda myslim) ztratila hlas.. Ale i bez něj se to dalo přežíz;). Další den hned po snídani jsme šli na rambodráhu. Věřim, že nevíte co to je. Já to taky nevěděla;). Ale ke konci článku přidám fotky, abyste tak trochu věděli;). Jen vám k tomu můžu říct, že to byl docela záhul;). Po rambodráze jsme šli střílet ze vzduchovky.. Jj pořád se střílelo, ale to je jedna z činností, která mě opravdu baví;). Vysoký lana se nám (naštěstí) taky nevyhly a musim říct, že taky sranda;). Po vysokých lanech jsme si zkusili vylézt na horolezeckou stěnu, která byla pekelně vysoká, ale skoro se mi podařilo vylézt až nahoru:). A nesmim zapomenout na skok do prázdna.. Ten vám trochu popíšu. Jsou dvě kovová lana po obou stranách (vy stojíte mezi nimi) a za ně jste přidělaný za další lana. Pak se rozběhnete po takové rampě nebo jak tomu říct a skočíte. Jak skočíte, tak uvidíte, že je pod váma docela díra, ale jste přece na lanech;). K zádům máte přidělané další lano, abyste se zase mohli přitáhnout z5. To ke skoku do prázdna vše;). A nakonec (ještě před odjezdem) jsme s zaskákali na trampolíně, ale ne na takový tý obyčejný. Tohle byla taková ta, co jste lanama přidělaný (ze stran) a můžete na tom dělat různý slta a takový kraviny;). Taky pěknej zážitek a samozřejmě jsme nevynechali stolní fotbálek. Všema těmahle aktivitama nás provázel instruktor Jirka. Taky v pohodě típek.. Prostě výlet naprosto na pohodu a všem doporučuju;) A teď ty fotky;).
Klik na CČ

Rodinný výlet do Olomouce

2. května 2009 v 10:52 | LucY
Jak řiká titulek, byla jsem včera s naší family v Olomouci. Konkrétně v ZOO. Nebylo to nejhorší;). Ale ke konci už jsem se opravdu těšila domů, ptž jsem z toho byla strašně utahaná.. Ze všech zvířet se mi stejně nejvíc líbili lvi a tygři;). Taky se mi povedlo je tak nejak vyfotit ze safari vlaku (nebo jak se tomu nadává:D). Mno pokud se takovýhle rodinný výlety nebudou moc přehánět, tak v tom nevidim žádný problém;).

Tahle fotka se mi vážně dost líbí:). Taková jedna z mál, na který jsem s oběma segrama;)

Velikonoce (13.4.2009)

13. dubna 2009 v 10:34 | LucY
Dneska máme Velikonoce a všichni víme co to znamená;):D. Tady máte takový přání a holky pak mi napište jak jste dopadli:). Jo a kluci! JEMNĚ!!!!!..

2.4.2009 - ,,Upřímný na 99%" ,..

2. dubna 2009 v 8:13 | LucY

Zdravim přátelé:). Jelikož jsem právě na školních počítačích a máme naprosté volno, rozhodla jsem se přihodit nějakej smysluplnej článek. Budeme se zamýšlet nad větou v uvozovkách, ktrou jsem napsala do titulku. Ale nejdřiv Vám řeknu, proč jsem ji tam napsala a jak jsem se k ni dostala;). Včera (1.4.) jsem byla se svou třídou v kině a dívali jsme se na jakýsi dokument, který se jmenoval právě ,,Upřímný na 99%". Byl o čtyřech náctiletých, kteří byli každý z jiného koutu světa a nějakym způsobem se prostě všichni dostali do Norska, kde se setkali a založili spolu hudební kapelu. Konkrétně hip hopovou skupinu. Každý si skládal svou hudbu a svoje texty a pak to spojovali. Perfektně se doplňovali a vkládali so svých písní sebe a své příběhy podle naprosté pravdy. Proto se to jmenuje ,,Upřímný na 99%".
Asi byste čekali, že budou upřímní na 100%. Ale jmenuje se to na 99%, protože nikdo není upřímný na 100% a kdo to o sobě tvrdí tak lže. Řekli to oni v tom dokumentu a myslim si to i já. Nikdo prostě není takovej, aby aspon jedou nezalhal.
Rozhodla jsem se psat na tohle tema hlavně proto, že mě zajmá, co na to řeknete Vy. Jestli taky souhlasite nebo jestli znate někoho, o kom byste mohli říct, že je upřímný na 100%. Zajmaj mě všecny Vaše návrhy, připomínky, nápady,... Prostě všechno. Takže budu ráda, když se k tomu aspon trochu rozepíšete, když už jsem se s tak dlouhým článkem psala já:D. Dík:)

26.3.2009 (Nestííhám)

26. března 2009 v 7:29 | LucY
Ahoj člobrdové. Máte se? Jak už jste si přečetli v titulku. NESTÍHÁM!.. Nestíhám kvůli škole, kytaře, ... Prostě mám toho docela dost na práci. Proto sem přidávám články jednou za uherskej rok, ale z blogem končit (ani pozastavovat) nehodlám;). Prostě jen budu psát míň. Jinak abyste byli v obraze: Mám už svůj PC a naštěstí se všema svýma dokumentama;). Předevčírem jsem měla kytaru a učitelka mi konečně nabalila nějaký věci, který bych se měla naučit, abych s nima mohla vystupovat, takže na tom musim zapracovat;). A na konec.. CHCI JARO!! Co je tohle za humus sakra! To počasí si normálně dělá co chce.. Je to pěkně rozmazlenej spratek..:P.. Ne nebudu se takhle po ránu rozčilovat:D.. Jo a až budu mít trochu času, tak vám sem přidám zajímavosti ze světa hudby, jelikož a protože mi chodí časopis FILTER a jsou v něm opravdu zajmavé věci;). Tak zatim čest:)

22. 3. 2009

22. března 2009 v 9:20 | LucY
Zdravim lidi:). Omlouvam se, že jsem tu dlouho nenapsala, ale snad se to změni, až dostanu v pondělí konečně svůj comp. Asi by to chtělo napsat něco malo, co se u mě udalo co? Tak v ponděli jsem byla s mamkou na aerobiku a budem chodit každé pondělí. Aerobik pohoda, ale to posilovani...:D. Pak se nic zajmavyho asi nedelo a pokud jo, tak si nemužu vzpomenout.. Trošku začinam kazit školu, ale to snad spravim..:). Jo se školou souvisi to, že mi přišel papir ze středni, na kterem píšou, kdy mi oficiálně oznámí, že jsem přijata. A počitam už s tim, že mě vezmou, ptž jsem koukala na net a jsem jako uplněm první nad čarou, takže se mi neche věřit, že by mě nevzali. Jen to nesmim zmršit a musim poslat včas zapisový lístek.. Včera šli naši na karneval. Až budu mit svuj PC, tak vam sem dam fotky, abyste viděli jak vypadal otčím a ještě jeho dva kámoši. Fakt bombastický masky. Otčím byl za Obelixe:D. Jo a rozhodla jsem se, že jestli si někdy pořídim psa, tak se bude jmenovat Idefix:D. Ale to je fuk. Nebudu vás zatěžovat svýma myšlenkama;). Tak mi napište co se děje u vas, jdu oběhnout vaše blogy a zase někdy:-*

16.3.2009

16. března 2009 v 16:42 | LucY
Zdravim vás lidičky:). Tak nejdřív na začátek bych vám chtěla strašně moc poděkovat za podporu v hrani na kytaru.. Věty jako: ,,Ty to někam dotáhneš..." nebo ,,Jseš vážně dobrá.." mě vážně potěšily:). A ne jen tyhle;). Vy víte jak mi zvednout náladu:). A teď to horší.. Včera mi přestal fungovat PC uplně, takže mi ho dnes odvezli na opravu a z celého srdce doufám, že mi neshořel Hard-Disc, protože to by mě nasralo uplně ze všeho nejvíc.. Všechna hudba, fotky, obrázky, dokumenty, filmy a zase dokumenty by byly v čudu:(. Prozatím mám půjčenej mámin noťas, ale mám zakázaný na něm cokoliv stahovat, takže se musim vystačit s tou hudbou co mám v mobilu (asi 80 písniček), což je katastrofální, když normálně mám v PC hudbu, tkerá mi zabírá víc jak 14Gb. Mno to je jedno, pochybuju, že by vás to zajmalo:D. Tak se mějte a já zas někdy přijdu napsat nějakej nezáživnej článek..:-P.. Ciao;)

Po vystoupení..

9. března 2009 v 14:20 | LucY
Tak píšu jak jsem slíbila.. Vystoupení začalo v sobotu v 5 a trvalo přibližně 5 minut. Z toho jsem si zahrala ty sve 3 pisničky a musim řict, že i když jsme tam udělali menší chybičky (jako že byl menší překlep), tak jsme to zvladli a dokonce jsme za to dostali i růžičky:). Ještě před 18. hodinou jsem si jen tak dodtkově zazpívala mou oblíbenou (jako že ji rada zpívám:D) od Beatles - Let it be. Učitelka na kytaru mi řekla, že se mnou má velké plány a že by mě chtěla přibrat do jejich kapely, takže pokud pujde všechno jak má, tak se stanu součástí těchto a mnoha dalších vystoupení. Po pravdě by mě to vážně moc potěšilo, protože jsem vždycky toužila po tom, být a vystoupovat v nějaké kapele. Třeba zrovna nehrajou styl, který bych chtěla, ale nevadí mi a třeba budu mít jednou svou kapelu, v níž budu hrát to co chci... Ale tohle je jen snění a pokud nevyjde, tak se smířim s realitou;). Jinak jsem moc ráda za vaše komentáře k předešlému článku:). Tak já se zas za pár dní ozvu, mějte se:).

7.3.2009

7. března 2009 v 10:22 | LucY

Zdravim;). Dneska je sobota 7.3., pro vas to třeba nic neznamená, ale já mám dneska to kraťoučký vystoupení před sochařema a malířema a nervy mi vážně jedou na plný obrátky... Budem hrat na uvod a hraju podle not jen 3 pisničky, ale i na těch se dá strašně moc věcí zkazit. Ta osudová hodina se blíží (v 5 začínáme) a čím víc se blíží, tím jsem nervoznější, tak vás prosím, abyste mi drželi palce:). Budu vám za to moc vděčná:). Jestli budu mít čas, tak vám večer napíšu jak jsem dopadla:).

Zítra do školy

22. února 2009 v 13:42 | LucY
Ahoj človíčci:). Je neděle a to znamená, že mi dneska končí prázdniny a zítra zase čeká škola. Teda zůstala bych doma klidně ještě týden nebo třeba dva nebo tři,... Ale jelikož musim do školy a určitě nejsem sama, musim se s tim smířit:-P. Ne upřímně je mi celkem fuk, že jdu do školy..:D. Jen budu muset zase brzo vstavat, ale když chodim do školy tak se ten den tak nějak z poloviny zaplni;). ALe musim uznat, že jsem si prazdniny užila dobře:). Byla jsem párkrát s mou bejvalou spolužačkou a skvěle jsme si pokecali (teda aspon ja si to myslim). Hodněkrát jsem byla s miláčkem, což je pro mě taky skvěle stravenej čas a taky se sestřenkou, takže super:). Nemám is na co stažovat, teda až na to, že mě ve čtvrtek večer přepadla nějaká blicí nemoc a prozvracela jsem celou noc. V pátek mi nebylo moc hej, ale v sobotu už zase pohoda;). Taky vás už ten snih tak s*re jak mě? Už ho mám plný zuby.. Chci teplíčkooooo!!! Ale dost vykecávání, už nevim co bych vám řekla:D.. Jo ještě jedna věc. Koukala jsem, že na vas Matysiahu moc nezaposobil, ale tak to je fuk, každej má jinej vkus;). Třeba by se vám zalíbil časem, kdyby jste ji poslouchali častěji, ale když ne, tak ne;). Tak tě pic a já se zase za pár dní ozvu;).

Pátek 13. (13.2.2009)

13. února 2009 v 21:16 | LucY

Zdravím:). Vůbec bych si neuvědomila, že je dnes pátek 13., kdyby to nepřipoměla spolužanda před písemkou z matiky, ale nijak se to na ní nepodepsalo a ani na mém celém dnu ne.. Teda až na to, že jsem si nesehnala nový struny, ale tak to nedávám za vinu pátku. Mě se dnešek vydařil, i když teda miláčkovi ne, takže mě tenhle pátek trápí hlavně kvůli němu. Ale zajmá mě jak u vás? Jste pověrčivý? Stala se vám dneska nějaka nemilá příhoda? Povídejte, přehánějte:).

12.2.2009

12. února 2009 v 20:04 | LucY
Ahoj:). Tak vám jdu říct, co je nového. V úterý jsem měla kytaru, na které mi paní učitelka oznámila, že když se naučim písničky, které mi zadala, tak bych s ní mohla jet na výstavu jednoho sochaře hrát. Což je pro mě obrovská příležitost a proto opravdu pilně trenuju, což je taky příčinou, že moc nepřidávám články. Nemám totiž moc času. Blog pro mě není tak důležitej jako hra na kytaru, doufám, že to všichni chápete:). A další věcí, proč nemám čas je, že jsem v úterý dostala od otčíma práci, kterou budu dostávat zaplacenou, což se taky hodí:). A co je ještě nového... Už jsem konečně skoukla Twilight. Teda už někdy minulý týden, ale nějak jsem se o tom zapoměla zmínit:P. Můj názor na film je jednoznačně dobrý. Nachl mě a určitě ho všem doporučuji. Nevim jak by se líbil mužské populaci, ale holkám určitě:). A dále se omlouvám SBčkám, že je navštěvuju tak jednou do týdne, maximálně dvakrát, ale jak už jsem zmínila, dělám radši jiné věci, než sedím u PC. Tím nechci říct, že bych na vás umýslně zanevírala;). Napravím to, až bude více času. Příští týden máme konečně jarní prázdniny:). Už se nemůžu dočkat. Ale ten sníh mě už pěkně s*re. Copak ho už nebylo dost? Co na něj řikáte? Taky byste už radši jaro? A vlastně, řekněte mi co je nového u vás, jak se máte a prostě všechno! Zajmá mě všechno:). Byli jste na lyžáku? Jaký to bylo? Jen se rozpovídejte:). Jo a ještě maličkost.. Zapojte se prosím do hry ,,Co si Johnny myslí..? Myslím, že po vás nechci moc ne? Jde v ní jen o to, abyste vymysleli, co asi Johnny řiká nebo si myslí.. A aby to bylo co nejvtipnější, dostanete za to diplom a mě tim pobavíte a určitě nejen mě;). Tak se zapojujte prosím tady:)


Další moje žvásty.. 4.2.2009

4. února 2009 v 17:12 | LucY
Co k dnešku? Mno ve škole jsme vyplňovali přihlašky na střední školy a jak už jsem dříve zmiňovala, moje přiihláška poputuje na uměleckoprůmyslovou školu do Ústí nad Orlicí. Snad budu spokojena:). Mno dale.. Bylo nas dneska ve třídě jen 5, tak snad se počet nijak moc nenavýší, mohli by potom ttiž být chřipkové prázdniny;). Já už jsem ,,zdravá", píšu to do uvozovek, protože mě ještě trápí kašel, ale jinak už je to pohoda. Už v pondělí jsem šla do školy, protože mě máma přřece nebude nechavat s kašlem a rymou doma. To přece nic neni ne?!?;). Za těch par dni, co jsem byla doma jsem se ale pečlivě léčila a chlastala průduškový čaje, které už nechci zase nejmíň do příští nemoci vidět:D. Držte se lidi, ať překonate epidemii ve zdraví a já se zase za pár dní ukážu;).
 
 

Reklama