[..Nezařazené..]

Ponožkové kolíčky

14. července 2010 v 9:33 | LucY
..
Tak jsem si tak řikala, že bych Vás s touhle zajmavou věcí mohla seznámit :). Už máme tyhle praktické kolíčky nějaký ten pátek doma a jelikož se musím starat o prádlo já, tak jsem s nima naprosto spokojená, protože mi to ušetří nehorázné práce ;).
Častokrát se stávalo, že mi prostě nějaké ponožky přebývaly a druhá k nim patřící ne a ne se objevit.. A pak jednoho krásného dne mamka přinesla domů ponožkové kolíčky a dilema zkončilo..:).
Práce s nimi je naprosto jednoduchá ;). Prostě před tím, než se hodí ponožky do špíny, je dotyčný pouze strčí do tohoto kolíčku (zebere to cca 5 vteřin). A s tímto kolíčkem se pak ponožky perou i věší na šňůru. Pak už jen stačí sundat a srolovat do klubíčka ;).
Kdybych tuhle práci nemusel dělat, tak bych to asi tak neocenila, ale jelikož na mě čeká každý víkend, tak tuto dokonalou věcičku naprosto doporučuji a chválim:).
A ještě, kde můžete zakoupit.. Pořídíte ji na www.ponozkovekolicky.cz, kde si můžete vybrat i z různých mixů a výhodných balení:).

Díky za pozornost a do příště čauky :)

Jak vystřižené z Barbie časopisu...

7. července 2010 v 9:34 | LucY
..
Tak jsem tak projížděla net a najednou jsem narazila na článek, který mě zaujal hned první fotografií. Už jsem měla tu čest tyhle obrázky shlédnout, ale vždycky, když se ke mně dostanou tak si je musim prohlédnout znova. Úplně žasnu nad tím, jak můžou matky svým holčičkám udělat něco takového. Holčičky pak vypadají doopravdy (jak řekl autor článku) jak dospělé ženy s tělem dítěte..
Přidávám tedy odkaz, abyste mohli posoudit sami a budu ráda, když přihodíte i nějaký komentář s vašim názorem :)

Omluva..

12. března 2009 v 10:28 | LucY

Čus lidi, omlouvám se, že teď se možná pár dní neobjevim, ale nevim co se mi stalo s PC.. Prostě mi přestal fungovat net.. Nevim na jak dlouho to bude, ale znamena to, že nemůžu navštěvovat SBčka.. Doufám, že si mě kvůli tomu nevymažete:). Dík:) (píšu ze školy)

Vysvětlení hry s prostěradlem

10. února 2009 v 18:37 | LucY
Jelikož už mě par lidi žádalo, abych vysvětlila hru s prostěradly, kterou jsme hráli na lyžáku, pustím se teda do toho.
Učitel vybral asi 8 lidí a ti šli na schody, aby neslyšeli a neviděli, co se v jídelně děje. Jeden byl vyslán do jídelny a hra začala. Učitel ho posadil na lavici, hodil přes něj dvě prostěradla a řekl: ,,Sundej ze sebe to, co nepotřebuješ." Vlastně šlo jen o to, aby dotyčný sundal poutze prostěradla, které přes sebe měl, ale pak učitel začal řikat: ,,Ten před tebou sundal 4 věci a ještě ten před ním sundal 5 věci,.." a tak nikdo nepřemýšlel nad prostěradly, ale pouze jsme přemýšleli (my co jsme pod prostěradly byli) nad tím, co všechno si dovolime sundat. Někteří se slíkli celý, někdo si nechal spodní pradlo, ale vždycky jsme šli do extremu;). Celou dobu probíhalo slíkáni pod prostěradlem a svléknutou věc jsme vždy podali učiteli, aby ji započítal. Po odevzdání všech věcí, které jsme mohli (nebo které jsme chtěli), nám je učitel vrátil z5 pod prostěradlo a my jsme se začli znovu oblékat;). Na pointu jsme přišli až na konci...

Diplom pro M!sQuu

27. října 2008 v 10:57 | LucY
Slíbila jsem Míše diplom za to, jak mi pomohla s těma rubrikama..:).. Tak tady je Míšo. Doufám, že se ti bude líbit:).

Průběh života

24. října 2008 v 14:50 | LucY
Našla jsem dneska na netu tenhle obrázek, na kterem je po lepším podívání a zamyšlení se, vidět průběh života. Začina to vlastně jako male miminko.. Je to průběh života ženy, protože u muže by tam pravděpodobně nebyl tan pupek. Pokud by to teda neměl z chlastani piva:D.. A taky by tam u něj nebyl ten kočar.. Pokud by ho manželka nenechala vozit. No pokračuje to batoletem, pubertou, láskou, těhotenstvím, dítětem, starší dámou, starou paní co se prochází po parku se psem, no a nakonec smrtí. Takhlenc je ten život vlastně jednoduchej jak facka. Ale moc jednotvárnej. Je to jenom kostra, kterou zažije skoro každej. Někdo tam třeba nema tu lasku a pak ani to ditě. A pokud si těn život nijak nezpestříme, zůstane stále takhle nudně jednoduchej. Snažit se dokázat za život co nejvic a dělat to co nas bavi.. Pak můžem šťastně umřít s myšlenkou, že všechno co jsme chtěli jsme zvladli a ted už můžem v klidu umřít... Takhle vidim život já.. Jak ho vidite vy?

Připomínám;)

23. října 2008 v 19:08 | LucY
Tě pic lidi;). Jak se dneska máte? Chci vám připomenout za [1.] Dneska davaj COMEBACK, tak se nezapomeňte dívat;). Za [2.] Pořád probíhá BLESKOVKA tak se účastněte;). Za [3.] jsem v posledním kole SONB, tak TAM prosím hlásněte (LucY). Za [4.] Nejsou žádné komentáře u článku KLUCI PARODOVALI.. tak vás na něj odkazuju, protože je to sranda a určitě si udělejte čas na to, abyste se podivali;). Nemusite na všechny, stači jedno nebo dvě a pak zanechali koment. Dík:). Za [5.] Pořád probíhá PÍSMENKOVÁ HRA, jak jsem si ji pojmenovala a chci vás požádat, jesltli byste taky nezkusili vymyslet větu;). Jen koukněte na pravidla a zkuste to;). Za [6.] A ještě je tu HRA číslo 2 nebo 1 jak chcete, ale prosím o zůčastnění;). Obě ty hry může být sranda, ale nemůže být, když je nikdo nehraje..:(
To je ode mne vše.. Doufám, že vyslyšíte všechna má přání a prosby.. Dík:). A napiště mi jak se máte;)

Diplom za spřátelení pro Izku

17. října 2008 v 11:30 | LucY
Snad se bude líbit. Jinak její blog --> http://izky-blog.blog.cz/

Opera

14. října 2008 v 18:48 | LucY


Jak jsem nemocná, tak se nudim. A na internetu jsem jen tak šmejdila a objevila odkaz na operu. To je internetový prohlížeč nebo jak to jinak nazvat. No prostě jak je Mozilla nebo Explorer, tak tohle je Opera.:D. No stahla jsem ji a musim říct, že jsem s ni naprosto spokojena. Je opravdu rychla a to i přes to , když mám celej den zaplej PC. No zatim jsem objevila jednu nevýhodu a tou je, že nepíše háčky. Potřebovala jsem ttiž slovník a místo slova umět mi to napsalo umět. Což se moc nehodi. Druhou nevýhodou je, že u ni až moc aktivně funguje klávesa Insert (přepisovač), ale to se dá přehlédnout. A ted při tomhle článku jsem zjistila, že nejde měnit velikost obrázků vložených do článku. To už je trochu horší nedostatek. Ale na stahování avšechno ostatní je skvělá;).

Odkaz pro stažení: Opera
Doufám, že bude odkaz fungovat, kdyby ne, stačí napsat koment a já to opravím.;)

Victoria Frances odkaz

14. října 2008 v 12:30 | LucY
Dávám znovu odkaz na stránky Victorie Francés. Protože jsem se tam dneska po dlouhé době podívala a jsou v novém stylu, s novými obrazy a má tam i nové své osobní fotky. Takže je na co se dívat. K tomu tam hraje krásná hudba. No prostě nádhera. Naprosto dokonalé stránky. Podívejte se http://www.victoriafrances.es
Tahle malířka je opravdu skvěla.. Podle mě ta nejlepší!!

Oblíbenost jmen

12. října 2008 v 15:08 | LucY
Našla jsem stránku, kde je napsané jak je vaše jméno oblíbené. Já jsem dopadla takto:

Svátek:13.prosinec
Druh jména:ženské
Původ:latinský
Význam:světlá, zářící
Domácké podoby:Lucka, Lucinka, Lucina, Luci, Lucík
Oblíbenost:patří k nejoblíbenějším


Stránka na, které to najdete je: http://www.e-horoskopy.cz/vyznam-jmen.asp

Sháním plakáty

29. září 2008 v 13:26 | LucY
Ahojky lidi. Mám na vás prosbu. Sháním plakáty a to s metalovým podtextem.. Kapely, zpeváci,... Př.: Ozzy osbourne, Nigtwist, Metallica, Cradle of Filth,... Kdo by měl a nevěděl co s tim, tak ať se prosim ozve. Na ceně bychom se samozřejmě domluvili. Ovšem ať píšou jen lidi, kteří to myslí vážně a mají férové úmysly. Budu moc ráda, když mi napíšete:). Dík:-*

Bezva Vejška - Shlidni to;)

15. července 2008 v 12:23 | LucY
Včera večer mi brácha poslal odkaz na jeden film... Jmenuje se Bezva Vejška a je uplně skvělej..:D.. Tak vám sem dávám odkaz;). Abyste ho mohli slidnout taky a pak třeba napsat koment jak se vám líbil:)
Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebetyčné smůle způsobil bystrý, ale trochu líný Bartleby "B" Gaines (Justin Long - Jeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kámoši ani na několikátý pokus nedostanou na univerzitu, přicházejí na způsob, jak tenhle menší problém vyřešit. Založí si svou vlastní školu! Jenže…vše se rozkřikne trochu víc, než původně mělo. Kolem školy se brzy prochází houfy koček v bikinách, u bazénu se koná nekonečný mejdan a Bartlebyho čekají velké starosti - jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita má něco do sebe!

Penízky skoro za nic..:)

13. července 2008 v 12:57 | LucY
Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně máte o tento novodobý fenomén zájem a rádi byste se dozvěděli víc. Není divu, vydělat si měsíčně několik stovek korun za čtení SMS zpráv je lákavá nabídka. Jak tedy celý tento projekt funguje, co obnáší a jak se do něj můžete zapojit i vy?

Strašný!!

12. července 2008 v 10:34 | LucY
Podívejte se na ta roztomilá zvířátka.. a co musejí prožít.. Je to strašný:(. Pomož jim taky. Pomůžeš tak, že si tenhle článek zkopíruješ na svůj blog. A dáš tak světu vědět..
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!

Nějaký Webovky

4. června 2008 v 19:55 | LucY
Jsme byli někdy před 14ti dněma na pracáku a tam nám dávali nějaký webovky, ne ktěrý můžem mrknout.. Jsou zaměřený na školství.. Každá z nich je na něco jinýho.. Ale jsou tam i stránky na kterých si můžete udělat zájmový nebo dovednostní test a ono vám to najde povolání, které byste mohli dělat..;).. Tak vám je sem napíšu.. Je to ttiž hlavně pro ty, co vůbec nevědí kam jít na střední..;)
istp.cz - tady je nejlepší JOBTIP a KTP
Snad vám to aspon trochu pomůže:)..

Nirvána

4. června 2008 v 16:12 | LucY
Vždycky mě zajmalo, co to znamená Nirvána, tak jsem si našla tenhle článek, o který se s vámi tady podělím:).
Pojem nirvána označoval původně vyhasnutí ohně. Buddha používá toto slovo ve smyslu ustání nesprávných skutečností: Zničení žádosti, nenávisti a zaslepení se nazývá vyhasnutí (nirvána). Nirvána však znamená víc než poznání vlastní podmíněnosti a rozpad bytosti. Vyhasnutí je pro vysvobozenou bytost cestou do nestvořeného: Je nezrozené, nevzniklé, nezformované, nestvořené. Kdyby nebylo tohoto nezrozeného, nevzniklého, nezformovaného, nestvořeného, nebyl by možný únik ze zrozeného, vzniklého, zformovaného, stvořeného. Protože ale je toto nezrozené, nevzniklé, nezformované, nestvořené, je tedy možný i únik ze zrozeného, vzniklého, zformovaného, stvořeného. Takto naznačená pozitivní existence je ve srovnání se světem, jak jej prožívá člověk, zcela jiná. Jsou tři vlastnosti nestvořeného: Není v něm vznikání. Není zanikání. Nejsou v něm proměny existujícího.
Avšak nirvána není místem, které by bylo možné někde v kosmu najít, podobně jako nebeské světy božských bytostí. V Buddhově době se někteří mylně domnívali, že by mohlo být možné na konec světa docestovat. Na otázku, zda by se člověk mohl dostat na konec světa chůzí, Buddha odpověděl záporně a řekl: V tomto šest stop vysokém těle s jeho vnímáním a vědomím je obsažen svět, vznik světa, konec světa a stezka, vedoucí ke konci světa. Tím, že člověk v pohroužení pozná tělo, dýchání, cítění a myšlení jako samy o sobě neexistující jevy nebo produkty takových jevů, uskuteční vysvobození.
Chapá že to možná zní strašně nelogicky, ale když si to vyickrát přečtete, třeba to pochopíte:). Hodně zdaru:).

Komentáře ke spolužákům

15. dubna 2008 v 18:09
Rozhodla jsem se, že aby to nebylo nespravedlivé vůči Denise, dám sem komentáře ke každému spolužákovi zvlášť

Kluci

Petr Janďourek alias Péťa
+ dobře se s ním kecá, má dobré nápady
- když už se s něčim začne, tak pořád mele mele a mele. Nedá prostor ostatním. Někdy je to výhoda. Jindy moc ne.
Jakub Vítek alias Kuba
+ Je s nim sranda, co slovo to perla xD
- Nevim.. Možná ty uchylnosti někdy, ale od něj to beru spíš jako ftip ;-)
Miloslav Pávek alias Míla
+ někdy se umí chovat vážně gentlemansky
- jak furt blbě čumí, přihlouplý kecy, debilní chování..
Vladislav Nemšák alias Láďa
+ Někdy se s ním dá kecat vážně normálně a vypadá i jak kdyby tomu rozuměl xD
- někdy je z něj zas pořádnej kretén ( xD ), ze všeho si dělá prdel, tohle je prostě tipickej puberťák xD
Patrik Čeman alias Čeman
+ někdy umí fakt zaperlit xD a musím uznat, že je chytrej na fyziku
- tlemí se každý pitchovině, umí ze sebe udělat pořádnýho vola
Lukáš Jebousek alias Jebin
+ pujčuje mi věci xD
- někdy mi vadi jak se chová k ostatním
Filip Kropáček alias Crp
+ na veřejnosti se nechová jak dobytek, teda apon přede mnou ne xD
- na všechno sere

Holky

Veronika Moravcová alias Verča
+ když něco potřebuju, tak poradí :)
- podle mého se opičí po Denise, ale třeba se mejlim..
Denisa Žídková alias Denča
+ Taky umí zaperlit xD
- to už jsme si vysvětlili a potom možná ty puberťácký úlety a výpadky
Lucie Javůrková alias Lůca
+ Dobře se s ni kecá, někdy je s ni sranda, dokáže porozumět :)
- Štve mě jak mi pořád vykládá, že jsem z města..
Michaela Kristlová alias Míša
+ chytrá, ví snad vždycky všechno :-P , přátelská, dá se s ní normálně mluvit
- nemá snad ani trochu sebevědomí, chytrá xD
Tak co na to řikáte?? Byla bych ráda, kdybyste napsali zas vy co si myslíte o mě. Tohle jsou mé osobní názory, takže to zas neberte nějak moc, jasný?.. Jen jsem chtěla, aby jste všichni věděli jaký mám na vás názor, snad jsem nikoho neurazila:). A naopak doufám, že jsem někoho potšila:). Čekám co řeknete vy na mě

Thinspo

14. dubna 2008 v 22:13 | ..LucY..
Thinspiration je inspirace a motivace pro ty, co chtějí zhubnout. Tyto osoby se pak nazývají thinspo. Většinou mají v oblibě anorektičky a postě takový vyzábliny, ale neni tomu tak vždycky. No se podivejte sami...
Podle mě jsou to pořádný vyzábliny.. Prostě mě se to nelíbí... Holka má být aspon trochu ,,krev a mlíko" a ne takováhle kostička... No každému se líbí něco jiného..

Retro style

9. dubna 2008 v 18:20 | LucY
 
 

Reklama
Reklama